Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 stycznia 2019, Marian, Jan, Antoni

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sportowy talent - weź udział w darmowych zajęciach karate

Sportowy talent - weź udział w darmowych zajęciach karate Data publikacji: 6 listopada 2018Program „Sportowy talent” to  przedsięwzięcie współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek  Karate Tradycyjnego. Podobnie jak w ubiegłych latach w Bytomiu w ramach programu prowadzone są systematyczne, bezpłatne zajęcia karate dla dzieci.

Zajęcia odbywają się w szkołach od października do grudnia. Dla najlepszych zawodników i zawodniczek  przewidziany jest także nieodpłatny pobyt i seminarium szkoleniowe w „DOJO - Stara Wieś" Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki. Ćwiczenia prowadzone są na najwyższym poziomie przez wykwalifikowanych instruktorów, członków kadry narodowej karate, między innymi: aktualnego mistrza Europy i mistrza świata Michała Sowę oraz byłą mistrzynię świata Marię Sowa.

W tym roku programem objęto dwie szkoły – Szkołę Podstawową nr 3 oraz Szkołę Podstawową nr 45 w Bytomiu. Są jeszcze wolne miejsca na zajęciach. W ubiegłych latach zajęcia w ramach Programu odbywały się w szkołach podstawowych nr 6, nr 46, nr 44, nr 4, nr 28 oraz nr 9 i uczestniczyło w nich blisko 600 dzieci. Wychowankowie programu zdobywają już liczne medale na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Więcej informacji otrzymają Państwo pod nr tel. 601 463 560 oraz na stronie MUKS Ippon Bytom

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: MUKS Ippon Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.