Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Uczniowie ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego podsumują rok

Uczniowie ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego podsumują rok Data publikacji: 5 stycznia 2018Kolejny rok sportowych sukcesów mają za sobą uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kamili Skolimowskiej w Bytomiu. 12 stycznia podczas Balu Sportowca uczniowie oraz nauczyciele podsumują zakończy niedawno rok, w którym nie brakowało medali na arenach krajowych i międzynarodowych.

Podsumowanie sezonu sportowego to już od wielu lat szczególny dzień dla szkoły. Uczniowie, którzy dzięki wytrwałej pracy, zdobyli medale za swoje osiągnięcia, są wyróżniani i nagradzani. Wśród nich jest między innymi zawodniczka judo Natalia Kropska - wicemistrzyni świata juniorek młodszych oraz lekkoatletka Magdalena Stefanowicz, która zdobyła srebrny medal Mistrzostw Świata do lat 17.

Sukcesy młodzi sportowcy z SMS-u odnoszą w wielu dyscyplinach sportowych. Jednym z ostatnich jest kwalifikacja hokeistów na Olimpiadę Młodzieży. Przypomnijmy, że w szkole prowadzone są klasy: hokeja na lodzie, judo, koszykówki, lekkoatletyki oraz piłki nożnej.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.