Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2018, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przewodniki turystyczne online

Wszystkim, którzy wybierają się na wycieczkę po Bytomiu, polecamy popularne przewodniki turystyczne. Znajdziesz w nich nie tylko informacje o atrakcjach, ale także gotowe propozycje spacerów, ścieżki dydaktyczne, ścieżki spacerowe, trasy turystyczne piesze i rowerowe. 

Sobota z pasją

Sobota z pasją Data publikacji: 25 kwietnia 2017Był początek lat 80 –tych, kiedy zakiełkowało w niej marzenie o podróżach. Zaczęła je realizować od wycieczek po Europie. Z biegiem lat zaznaczała na mapie kolejne kontynenty. W sobotę, /29 kwietnia/ Halina Pasiecka, opowie o swoich podróżach podczas kolejnego już spotkania z cyklu Sobota z pasją.

Halina Pasiecka, bytomianka, emerytowana nauczycielka, zwiedziła 77 krajów na wszystkich kontynentach. Podczas sobotniego spotkania zabierze swoich słuchaczy w fascynującą podróż po Indonezji. Nie zabraknie też relacji zdjęciowej i krótkich opisów innych niezwykłych miejsc, które odwiedziła.

Początek spotkania o 11.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7.

Autor: AK
Zdjęcia: www.planwyjazdu.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.