Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przewodniki turystyczne online

Wszystkim, którzy wybierają się na wycieczkę po Bytomiu, polecamy popularne przewodniki turystyczne. Znajdziesz w nich nie tylko informacje o atrakcjach, ale także gotowe propozycje spacerów, ścieżki dydaktyczne, ścieżki spacerowe, trasy turystyczne piesze i rowerowe. 

Sobota z pasją w Biurze Promocji Bytomia

Sobota z pasją w Biurze Promocji Bytomia Data publikacji: 14 grudnia 2017Grzegorz Dronka będzie kolejnym gościem w ramach sobotnich spotkań z pasją, które odbywają się w Biurze Promocji Bytomia /Rynek 7/. Tym razem podróżnik opowie o swoim rejsie na trasie: Spitsbergen – Jan Mayen – Wsch. Grenlandia – Islandia. Zapraszamy w sobotę, 16 grudnia o 12.00.

„Sobota z pasją” to cykl spotkań z ludźmi w Biurze Promocji Bytomia, gdzie mogą zaprezentować swoje zainteresowania. Organizatorem wydarzenia są: Biuro Promocji Bytomia oraz Stowarzyszenie „Aktywny Senior – Klub Podróżnika Globtroter”.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Grzegorz Dronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.