Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2018, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Sobota z odNową

Sobota z odNową Data publikacji: 18 sierpnia 2017Spacer, warsztaty, spotkania z doradcami w Agorze – w tę sobotę (19 sierpnia) będzie sporo okazji do rozmów o odnowie miasta w ramach pilotażu rewitalizacji.

Opowiedz nam o swojej dzielnicy podczas spaceru – zachęca Fundacja Napraw Sobie Miasto i zaprasza mieszkańców (i nie tylko) kwartału obejmującego ulice: Piekarską, Jainty, Piłsudskiego, Webera, Kwietniewskiego i Browarnianą. Spacer rozpocznie się o 11.00. Start przy parafii św. Trójcy. Tuż po spacerze członkowie fundacji zapraszają do domu parafialnego na warsztaty. Rozpoczną się one o 13.00.

W tę sobotę w teren wyrusza także nasz punkt informacji dla interesariuszy rewitalizacji. W Centrum Handlowym Agora będziecie mogli porozmawiać z doradcami: Sławoszem Marciszem (inwestycyjny), Krzysztofem Zachariasiewiczem (techniczny) i Agnieszką Janik (prawny). Doradcy będą do Waszej dyspozycji pomiędzy 9.00 a 13.00.

logotypy odnowa.jpg

Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: Marek Dziurkowski dla Fundacji Napraw Sobie Miasto

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.