Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Sobota na macie

Sobota na macie Data publikacji: 3 grudnia 2017Ponad 160 judoków i judoczek rywalizowało wczoraj /2 grudnia/ w Otwartych Mistrzostwach Bytomia w Judo dla Dzieci zorganizowanych przez GKS "Czarni" Bytom. Była to już ostatnia, czwarta runda tych zawodów.

Na matach przy ul. Łużyckiej spotkali się młodzi adepci judo z klubów w całym kraju, m.in. Dolnego Śląska, Mazowsza i Małopolski. W mistrzostwach wzięły udział dzieci z roczników 2005 – 2008, w kilkunastu kategoriach wagowych. W każdej z nich młodzi judocy i judoczki walczyli o zwycięstwo oraz medale, puchary i dyplomy.

Na 18 grudnia planowane jest podsumowanie rankingu w GKS Czarni Bytom, podczas którego nagrodzona zostanie starsza grupa judoków. Organizatorami imprezy byli: GKS Czarni Bytom, Urząd Miejski w Bytomiu oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.