Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2017, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Śnieżne Lwy wyłonione

Data publikacji: 27 stycznia 2014_IGP7056.JPGJuż po raz trzeci rozegrano zawody Oyama Karate o tytuł Śnieżnego Lwa. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W zawodach, które odbyły się 18 stycznia w MDK nr 2 wzięło udział prawie 100 zawodników.

Zawody zorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 oraz Śląski Klub Karate „Goliat” przyciągnęły zawodników z Bytomia, Chorzowa i Rudy Śląskiej. W turnieju rozegrano kilka kategorii – sprawnościowe, zadaniowe, Kumite oraz Kata. Najlepszym zawodnikiem turnieju została Daria Białas, z kolei najlepszą zawodniczką wśród najmłodszych uczestników imprezy w kategorii sprawnościowej A: Patrycja Białas.

Zobacz wyniki zawodów

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Źródło: MDK nr 2

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.