Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2018, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Po Śródmieściu i Miechowicach

Po Śródmieściu i Miechowicach Data publikacji: 17 sierpnia 2017Już po raz kolejny Stowarzyszenie Kopalnia Kultury zaprasza do wzięcia udziału w Bytomskiej Grze Miejskiej. Zabawę, której motywem przewodnim będzie historia naszego miasta, zaplanowano na 26 sierpnia.

Podobnie jak podczas minionych edycji imprezy, organizatorzy zadbali o to, by zadania, z którymi zmierzą się uczestnicy, były ciekawe i różnorodne. Nie zabraknie więc zagadek sprawdzających wiedzę o Bytomiu, ale też takich, w których trzeba będzie wykazać się logicznym myśleniem i zdolnościami manualnymi.

Areną rozgrywek o tytuł najlepszego zespołu będzie Śródmieście oraz... Miechowice.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są mejlowo pod adresem: kopalniakultury@gmail.com.
 
gra_miejska_2017.jpg

 

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.