Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 kwietnia 2018, Agnieszka, Teodor, Czeslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nowa hala za prawie 3,7 mln zł już otwarta!

To jedna z najważniejszych inwestycji jaka zrealizowana została na kortach Górnika Bytom przy ul. Tarnogórskiej. Dzięki niej nie tylko młodzi zawodnicy i zawodniczki będą mogli trenować w komfortowych warunkach, ale wzrośnie również prestiż bytomskiego tenisa. Dzisiaj, 19 kwietnia uroczyście otwarto nową halę tenisową.

Rozpoczynamy modernizację stadionu miejskiego przy Olimpijskiej

Modernizacja stadionu miejskiego to kluczowa inwestycja dla miasta. Skorzystają z niej nie tylko piłkarze Polonii, ale wszyscy mieszkańcy Bytomia, dlatego ogromnie się cieszę, że umowa na jej realizację została podpisana – mówił podczas konferencji prasowej /10 kwietnia/ Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Biegacze uczczą Święto Konstytucji 3 Maja

Coroczne obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Bytomiu nie mogą się obejść bez tradycyjnego biegu ulicami naszego miasta. Bieg Konstytucji to od wielu lat jedna z najważniejszych imprez sportowych w Bytomiu, w której udział biorą biegacze z całego Górnego Ślaska.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Siłownia i kształtowanie formy to jego pasja

Siłownia i kształtowanie formy to jego pasja Data publikacji: 31 października 2017Swoją przygodę z aktywnością fizyczną rozpoczął mając 16 lat. Siłownia i kształtowanie formy to jego pasja i hobby. Ma za sobą lata treningów, ukończone kursy trenerskie oraz legitymację Akademii Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki. Mowa o Danielu Poniedziałku, profesjonalnym trenerze, która ma na swoim koncie wiele sukcesów.

Daniel Poniedziałek aktualnie trenuje i pracuje w Fabryce Formy Bytom, gdzie jest trenerem personalnym. Bierze również udział w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej, gdzie w ostatnim czasie osiągnął kilka znaczących sukcesów. Warto dodać, że w tym roku zdobył złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów, złoty medal na Diamond Cup w Rzymie oraz zloty medal na Diamond Cup w Katowicach. Na szczególną uwagę zasługuje jednak fakt, że Daniel Poniedziałek starty na profesjonalnych zawodach rozpoczął dopiero w 2017 roku, dlatego też jego osiągnięcia są szczególnie cenne.

Świetne miejsca nasz kulturysta zajął również podczas zawodów w Strzegomiu „Kamienna Rzeźba" kat. Junior Open, gdzie zdobył mistrzostwo, a także na Five Expo Warszawa Grand Prix w kategorii seniorów, zdobywając tam wśród doświadczonych zawodników 3. miejsce. Kolejnym dobrym występem Daniela Poniedziałka był udział w międzynarodowych zawodach Evls Prague Showdown, gdzie bytomianin zajął 4. miejsce.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum Daniel Poniedziałek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.