Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Siłownia i kształtowanie formy to jego pasja

Siłownia i kształtowanie formy to jego pasja Data publikacji: 31 października 2017Swoją przygodę z aktywnością fizyczną rozpoczął mając 16 lat. Siłownia i kształtowanie formy to jego pasja i hobby. Ma za sobą lata treningów, ukończone kursy trenerskie oraz legitymację Akademii Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki. Mowa o Danielu Poniedziałku, profesjonalnym trenerze, która ma na swoim koncie wiele sukcesów.

Daniel Poniedziałek aktualnie trenuje i pracuje w Fabryce Formy Bytom, gdzie jest trenerem personalnym. Bierze również udział w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej, gdzie w ostatnim czasie osiągnął kilka znaczących sukcesów. Warto dodać, że w tym roku zdobył złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów, złoty medal na Diamond Cup w Rzymie oraz zloty medal na Diamond Cup w Katowicach. Na szczególną uwagę zasługuje jednak fakt, że Daniel Poniedziałek starty na profesjonalnych zawodach rozpoczął dopiero w 2017 roku, dlatego też jego osiągnięcia są szczególnie cenne.

Świetne miejsca nasz kulturysta zajął również podczas zawodów w Strzegomiu „Kamienna Rzeźba" kat. Junior Open, gdzie zdobył mistrzostwo, a także na Five Expo Warszawa Grand Prix w kategorii seniorów, zdobywając tam wśród doświadczonych zawodników 3. miejsce. Kolejnym dobrym występem Daniela Poniedziałka był udział w międzynarodowych zawodach Evls Prague Showdown, gdzie bytomianin zajął 4. miejsce.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum Daniel Poniedziałek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.