Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
10 grudnia 2018, Julia, Judyta, Daniel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Siatkówka

Data publikacji: 12 grudnia 2013 
SEKCJA SIATKÓWKI W BYTOMIU – UKS MOSM

SIEDZIBA
Sala przy Liceum Ogólnokształcącym nr.1
Ul. Strzelców Bytomskich 9
41-902 Bytom
 
HISTORIA
Siatkówka żeńska w Bytomiu  swoje początki notuje w klubie sportowym „Polonia Bytom”, „Czarni Bytom”, a od 1988 r. jako sekcja młodzieżowa w MKS Bytom.
W roku 1999 klub przyjął nową nazwę UKS MOSM Bytom i pod taka nazwą sekcja siatkówki  dziewcząt  funkcjonuje do dziś .                        

Kontakt:
Agnieszka Machcińska-Krzemień tel. 608 511 947Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.