Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 listopada 2017, Adela, Felicyta, Klemens

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Siarka - nie tylko dla alchemików

Siarka - nie tylko dla alchemików Data publikacji: 15 kwietnia 2016Już stare zapiski medycyny ludowej mówiły o tym, jak korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu ma siarka. Wątpliwości związane z zastosowaniem tego pierwiastka np. w diecie rozwiała wczoraj /14kwietnia/ dermatolog Anna Nowakowska – Planer w ramach cyklu Spotkanie z ekspertem.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się m.in. jakie skutki dla organizmu niesie ze sobą niedobór siarki. I tak, jeśli zauważymy, że nasza skóra blednie i traci jędrność, paznokcie się łamią, a włosy wypadają, to znaczy, że brakuje nam siarki. Warto wiedzieć, że jej brak wpływa również na stany emocjonalne człowieka.

Opuszcza nas dobry nastrój, odczuwamy niepokój i zmęczenie. Nowakowska – Planer opowiedziała, jak stosować ten pierwiastek: poprzez zabiegi kosmetyczne, suplementy diety oraz zdrową dietę.

Za tydzień w czwartek, /21 kwietnia/ w Biurze Promocji Bytomia gościć będzie ekspert, który zdradzi przepisy na piękny ogród i balkon. W ramach spotkania odbędzie się także kiermasz roślin.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.