Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
11 grudnia 2018, Waldemar, Damazy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Chcesz się ochłodzić? Skorzystaj z basenu odkrytego

Chcesz się ochłodzić? Skorzystaj z basenu odkrytego Data publikacji: 24 czerwca 2017Sezon na pływalni odkrytej otwarty! Bytomianie i nie tylko będą mogli z niego korzystać w okresie wakacyjnym codziennie w godzinach od 9.30 do 19.00.

Dorośli za bilet wstępu zapłacą 8 złotych (po godz. 16 - już tylko 5 zł), młodzież 4 zł (2 zł po godz. 16), a bilety grupowe są w cenie 3 zł (2 zł po godz. 16). Karnet na 12 wejść kosztuje 80 zł, natomiast ulgowy 40 zł.

W zeszłym roku z tej formy wakacyjnego relaksu skorzystało 52 tys. 525 osób.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.