Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2018, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Sesje Rady Miejskiej w Bytomiu

Sesje Rady Miejskiej w Bytomiu Data publikacji: 19 kwietnia 2017Tematem związanym m.in. z działalnością Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, zajmą się rajcowie podczas zaplanowanej na jutro, /czwartek, 20 kwietnia/ sesji.

W poniedziałek, 24 kwietnia, radni będą podejmować decyzje dotyczące m.in. zmian w budżecie Bytomia i wieloletniej prognozie finansowej. Podejmą także uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji Bytomia oraz zagłosują w sprawie utworzenia gminnej jednostki organizacyjnej Centrum Usług Wspólnych.

XLII Sesja Rady Miejskiej rozpocznie się o 15.00 w sali sesyjnej UM przy ul. Parkowej 2. Poniedziałkową sesję zaplanowano na 10.00.

Pobierz porządek posiedzenia – 20 kwietnia

Pobierz porządek posiedzenia – 24 kwietnia

Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.