Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 czerwca 2017, Wanda, Józef, Albin

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Głosuj na Górę Miłości

Po raz kolejny jedna z inwestycji wykonanych przez Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej w Bytomiu bierze udział w Plebiscycie „Modernizacja Roku”. Do konkursu zakwalifikowana została przebudowa zieleni w Parku Miejskim im. F. Kachla w Bytomiu na Górze Miłości.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Zmiany w przepisach dotyczących wycinki drzew

17 czerwca weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące wydawania zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów. Stało się to na podstawie ustawy z 2 czerwca 2017 r.

Wąskotorówka znów rusza

Wąskotorówka, jedna z największych atrakcji miasta - zarówno dla tych najmłodszych, jak i ich rodziców 24 czerwca (sobota) rusza na tory.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Sesje Rady Miejskiej w Bytomiu

Sesje Rady Miejskiej w Bytomiu Data publikacji: 19 kwietnia 2017Tematem związanym m.in. z działalnością Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, zajmą się rajcowie podczas zaplanowanej na jutro, /czwartek, 20 kwietnia/ sesji.

W poniedziałek, 24 kwietnia, radni będą podejmować decyzje dotyczące m.in. zmian w budżecie Bytomia i wieloletniej prognozie finansowej. Podejmą także uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji Bytomia oraz zagłosują w sprawie utworzenia gminnej jednostki organizacyjnej Centrum Usług Wspólnych.

XLII Sesja Rady Miejskiej rozpocznie się o 15.00 w sali sesyjnej UM przy ul. Parkowej 2. Poniedziałkową sesję zaplanowano na 10.00.

Pobierz porządek posiedzenia – 20 kwietnia

Pobierz porządek posiedzenia – 24 kwietnia

Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.