Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 października 2017, Marleny, Edwarda, Seweryna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozpoczął się kolejny etap przebudowy ul. Strzelców Bytomskich

720 tysięcy złotych będzie kosztował kolejny etap przebudowy ul. Strzelców Bytomskich na odcinku od wiaduktu kolejowego /przy dawnej KWK „Powstańców Śląskich”/ do ul. Objazdowej. Prace rozpoczęte 23 października będą prowadzone dwuetapowo i potrwają do końca listopada.

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Seniorzy razem

Seniorzy razem Data publikacji: 14 czerwca 2016Wystawa twórczości, kiermasz charytatywny oraz wspólna zabawa połączy dziś /14 czerwca/seniorów z Bytomia i Radzionkowa, którzy spotkają się podczas festynu w restauracji Świetlik przy ul. Strzelców Bytomskich 131 b.

Każdy, kto choć raz miał okazję bawić się z bytomskimi seniorami, wie, że z nimi nie można się nudzić. Nie inaczej będzie podczas imprezy w Stroszku. W programie przewidziano występy solistów, imprezę taneczną oraz wystawę twórczości grupy Art- Klubu

Nie zabraknie też akcentu dobroczynnego kiermaszu dedykowanego naszym braciom mniejszym. Początek o 16.00.

Imprezę organizuje Klub Emerytów i Absolwentów i Sympatyków Energetyk- Elektronik w Bytomiu. Patronat nad imprezą objęli: Damian Bartyla, prezydent Bytomia oraz Gabriel Tobor, burmistrz Radzionkowa.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.