Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2018, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Seniorzy razem

Seniorzy razem Data publikacji: 14 czerwca 2016Wystawa twórczości, kiermasz charytatywny oraz wspólna zabawa połączy dziś /14 czerwca/seniorów z Bytomia i Radzionkowa, którzy spotkają się podczas festynu w restauracji Świetlik przy ul. Strzelców Bytomskich 131 b.

Każdy, kto choć raz miał okazję bawić się z bytomskimi seniorami, wie, że z nimi nie można się nudzić. Nie inaczej będzie podczas imprezy w Stroszku. W programie przewidziano występy solistów, imprezę taneczną oraz wystawę twórczości grupy Art- Klubu

Nie zabraknie też akcentu dobroczynnego kiermaszu dedykowanego naszym braciom mniejszym. Początek o 16.00.

Imprezę organizuje Klub Emerytów i Absolwentów i Sympatyków Energetyk- Elektronik w Bytomiu. Patronat nad imprezą objęli: Damian Bartyla, prezydent Bytomia oraz Gabriel Tobor, burmistrz Radzionkowa.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.