Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2017, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Seniorzy na scenie

Seniorzy na scenie Data publikacji: 30 maja 2017Jak skutecznie działać, reprezentować swoje środowisko oraz świetnie się bawić? Od lat uczą nas tego bytomscy seniorzy. Już jutro /środa, 31 maja/ o 10.00 w Teatrze Rozbark spotkają się podczas II Bytomskiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Słuchaczy Trzeciego Wieku.

W imprezie, wezmą udział słuchacze z takich śląskich miast jak: Bytom, Częstochowa, Piekary Śląskie, Tarnowskiie Góry, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Będzin i Zawiercie.

Na scenie zaprezentuje się 26 zespołów w trzech kategoriach. Widzowie zobaczą zarówno małe formy teatralne, kabarety, taniec, jak i chóry czy zespoły wokalne. Warto jednak zaznaczyć, że przegląd nie ma charakteru konkursu, a jego celem jest promowanie aktywności artystycznej słuchaczy śląskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Każdy z biorących udział w imprezie zespołów otrzyma pamiątkowy dyplom i statuetkę. Tego dnia, Damian Bartyla, prezydent Bytomia odbierze certyfikat Gminy Przyjaznej Seniorom. Prezydent wręczy także bytomskim seniorom ogólnopolskie karty seniora.

Patronat nad imprezą objął Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Organizatorami przeglądu są: Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bytomiu, Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Teatr Rozbark.

Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.