Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Seniorzy na scenie

Seniorzy na scenie Data publikacji: 30 maja 2017Jak skutecznie działać, reprezentować swoje środowisko oraz świetnie się bawić? Od lat uczą nas tego bytomscy seniorzy. Już jutro /środa, 31 maja/ o 10.00 w Teatrze Rozbark spotkają się podczas II Bytomskiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Słuchaczy Trzeciego Wieku.

W imprezie, wezmą udział słuchacze z takich śląskich miast jak: Bytom, Częstochowa, Piekary Śląskie, Tarnowskiie Góry, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Będzin i Zawiercie.

Na scenie zaprezentuje się 26 zespołów w trzech kategoriach. Widzowie zobaczą zarówno małe formy teatralne, kabarety, taniec, jak i chóry czy zespoły wokalne. Warto jednak zaznaczyć, że przegląd nie ma charakteru konkursu, a jego celem jest promowanie aktywności artystycznej słuchaczy śląskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Każdy z biorących udział w imprezie zespołów otrzyma pamiątkowy dyplom i statuetkę. Tego dnia, Damian Bartyla, prezydent Bytomia odbierze certyfikat Gminy Przyjaznej Seniorom. Prezydent wręczy także bytomskim seniorom ogólnopolskie karty seniora.

Patronat nad imprezą objął Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Organizatorami przeglądu są: Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bytomiu, Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Teatr Rozbark.

Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.