Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Seniorzy na festynie integracyjnym

Seniorzy na festynie integracyjnym Data publikacji: 17 czerwca 2016Seniorzy z Bytomia i Radzionkowa bawili się podczas festynu w restauracji Świetlik. Było dużo dobrej zabawy, będącej dowodem na to, że senior, który nie spędza wolnego czasu w domu, jest szczęśliwszy.

Były występy solistów, impreza taneczna oraz wystawa twórczości grupy Art- Klubu. Seniorzy kupowali też przedmioty na kiermaszu, z którego dochód przeznaczony został na rzecz zwierząt.

Organizatorem imprezy był Klub Emerytów i Absolwentów i Sympatyków Energetyk- Elektronik w Bytomiu. Patronat nad nią objęli: Damian Bartyla, prezydent Bytomia oraz Gabriel Tobor, burmistrz Radzionkowa.

Galeria zdjęć:Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: UM w Bytomiu, H. Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.