Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 czerwca 2018, Bogna, Florentyna, Rafal

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Seniorzy na festynie integracyjnym

Seniorzy na festynie integracyjnym Data publikacji: 17 czerwca 2016Seniorzy z Bytomia i Radzionkowa bawili się podczas festynu w restauracji Świetlik. Było dużo dobrej zabawy, będącej dowodem na to, że senior, który nie spędza wolnego czasu w domu, jest szczęśliwszy.

Były występy solistów, impreza taneczna oraz wystawa twórczości grupy Art- Klubu. Seniorzy kupowali też przedmioty na kiermaszu, z którego dochód przeznaczony został na rzecz zwierząt.

Organizatorem imprezy był Klub Emerytów i Absolwentów i Sympatyków Energetyk- Elektronik w Bytomiu. Patronat nad nią objęli: Damian Bartyla, prezydent Bytomia oraz Gabriel Tobor, burmistrz Radzionkowa.

Galeria zdjęć:Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: UM w Bytomiu, H. Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.