Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 grudnia 2018, Dariusz, Urban, Gabriela

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Seniorzy debatują. Oglądaj on line!

Seniorzy debatują. Oglądaj on line! Data publikacji: 9 września 2016„Działania na rzecz seniorów w Unii Europejskiej” – to tytuł debaty, która jest jednym z punktów II Bytomskiej Senioriady, która trwa  na Rynku.

W debacie wezmą udział seniorzy z Polski, Niemiec Czech i Słowenii. Chętnych zapraszamy do Biura Promocji na Rynku 7, ale podobnie, jak wczorajszą dyskusję, można oglądać ją na  żywo w Internecie.

Transmisja na miejskim kanale You Tube, naszej stronie internetowej (bytom.pl) i portalu bytomski.pl .

 

Projekt współfinansowany ze wsparciem Komisji Europejskiej w ramach programu Europa dla Obywateli
pasek loga.jpg

Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.