Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Seniorzy debatują. Oglądaj on line!

Seniorzy debatują. Oglądaj on line! Data publikacji: 9 września 2016„Działania na rzecz seniorów w Unii Europejskiej” – to tytuł debaty, która jest jednym z punktów II Bytomskiej Senioriady, która trwa  na Rynku.

W debacie wezmą udział seniorzy z Polski, Niemiec Czech i Słowenii. Chętnych zapraszamy do Biura Promocji na Rynku 7, ale podobnie, jak wczorajszą dyskusję, można oglądać ją na  żywo w Internecie.

Transmisja na miejskim kanale You Tube, naszej stronie internetowej (bytom.pl) i portalu bytomski.pl .

 

Projekt współfinansowany ze wsparciem Komisji Europejskiej w ramach programu Europa dla Obywateli
pasek loga.jpg

Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.