Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 listopada 2017, Cecylia, Jonatan, Stefan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Seniorzy ćwiczą w parku

Seniorzy ćwiczą w parku Data publikacji: 13 sierpnia 2016Bytomskie seniorki zgromadziły się dziś (13 sierpnia) w muszli koncertowej w Parku Miejskim, by wspólnie poćwiczyć. Zajęcia organizuje Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej i Stowarzyszenie Bytomski Boks (SBB).


Coraz więcej osób starszych przełamuje wewnętrzne opory i decyduje się na spędzanie czasu aktywnie. Przede wszystkim jest to nordic walking, ale seniorzy chętnie ćwiczą też jogę. Wiele osób zapisuje się na zorganizowane zajęcia do klubów fitness, albo na siłownię. Zajęcia w parku mają dodatkową zaletę – ruch na świeżym powietrzu to moc korzyści dla naszego organizmu. Prowadzą je doświadczone instruktorki, które specjalizują się w zajęciach ruchowych dla osób starszych.

Kolejne zajęcia odbędą się w sobotę, 20 sierpnia o 11.45.


Autor: iwo
Zdjęcia: Klaudia Mendocha

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.