Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2018, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pierwszy inwestor w KSSE ruszył z produkcją

Oparta na najnowocześniejszych technologiach hala produkcyjno – magazynowa, w której produkowane są panele do bram segmentowych i ogrodzeń została dzisiaj, /11 października/ oficjalne otwarta przez firmę EPCO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Seminarium Gospodarcze MŚP w Bytomiu

Seminarium Gospodarcze MŚP w Bytomiu Data publikacji: 31 sierpnia 2016Zmiany w przepisach dotyczących m.in. prawa pracy, zamówień publicznych i ochrony danych osobowych będą tematami Seminarium Gospodarczego Małych i Średnich Przedsiębiorstw, które 29 września odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Bytomiu.

Seminarium jest inicjatywą Bytomskiej Rady Biznesu. Podczas takich spotkań możemy na bieżąco omówić zawiłości prawa, wyjaśnić problemy, upewnić się, że działamy prawidłowo – mówi Krzysztof Gajos, przewodniczący rady.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele: Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach, Urzędu Skarbowego w Bytomiu i Urzędu Miejskiego w Bytomiu.

Seminarium rozpocznie się o 10.00 w Sali Sesyjnej UM.


Na zdjęciu: Damian Bartyla, prezydent Bytomia i Krzysztof Gajos, przewodniczący Bytomskiej Rady Biznesu podczas otwarcia I Śląskich Targów Franczyzowych.

Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.