Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 listopada 2017, Cecylia, Jonatan, Stefan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

ŚDM w Parku Miejskim

ŚDM w Parku Miejskim Data publikacji: 23 lipca 2016W przyszłym tygodniu odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Bytomianie tę okazję będą świętować już w niedzielę 24 lipca. W Parku Miejskim w amfiteatrze odbędą się bytomskie ŚDM pod hasłem „Radość Wiary”.

W programie przewidziane są wspólna modlitwa. Zagra Górnicza Orkiestra Dęta Bytom, wystąpi zespół Pieśni i Tańca „Mały Śląsk”, a uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej zaprezentują swoje umiejętności.

Bytomskie parafie wraz z rodzinami z naszego miasta goszczą pielgrzymów z całego świata, którzy przyjechali na ŚDM. Są z Niemiec, Nigerii, Panamy, Brazylii, Mozambiku oraz Albanii. W sumie będzie ich ponad 400 osób. W naszym mieście są już kilka dni. Zwiedzają Bytom i okolice, a w niedzielę przyjdą do Parku świętować z bytomianami Światowe Dni Młodzieży.

Zapraszamy wszystkich na godzinę 16:00.

plakat.jpg

 


Autor: Arkadiusz Janocha

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.