Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 września 2018, Hipolit, Mateusz, Daria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gratka dla miłośników tramwajów

Wystawa taboru tramwajowego, nauka jazdy tramwajem z instruktorem, pokaz podnoszenia wagonu tramwajowego, występy artystyczne oraz możliwość zwiedzania zajezdni. To tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na wszystkich 22 września z okazji 50-lecia zajezdni tramwajowej w Bytomiu – Stroszku.

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

ŚDM w Parku Miejskim

ŚDM w Parku Miejskim Data publikacji: 23 lipca 2016W przyszłym tygodniu odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Bytomianie tę okazję będą świętować już w niedzielę 24 lipca. W Parku Miejskim w amfiteatrze odbędą się bytomskie ŚDM pod hasłem „Radość Wiary”.

W programie przewidziane są wspólna modlitwa. Zagra Górnicza Orkiestra Dęta Bytom, wystąpi zespół Pieśni i Tańca „Mały Śląsk”, a uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej zaprezentują swoje umiejętności.

Bytomskie parafie wraz z rodzinami z naszego miasta goszczą pielgrzymów z całego świata, którzy przyjechali na ŚDM. Są z Niemiec, Nigerii, Panamy, Brazylii, Mozambiku oraz Albanii. W sumie będzie ich ponad 400 osób. W naszym mieście są już kilka dni. Zwiedzają Bytom i okolice, a w niedzielę przyjdą do Parku świętować z bytomianami Światowe Dni Młodzieży.

Zapraszamy wszystkich na godzinę 16:00.

plakat.jpg

 


Autor: Arkadiusz Janocha

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.