Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 sierpinia 2017, Anita, Julianna, Jacek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Wyprowadź pupila na spacer

Wyprowadź pupila na spacer Data publikacji: 7 sierpnia 2017Kochasz czworonogi? Masz wolne weekendy i chciałbyś zrobić coś pożytecznego w te wakacje? Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu szuka wolontariuszy, którzy swój wolny czas i otwarte serce podarują zwierzakom.

Jeśli chcesz pomagać bezdomnym pupilom - zgłoś się do schroniska i dołącz do ekipy wolontariuszy. Warunkiem jest ukończony 16 rok życia, sumienność i samodzielność.

Rąk do pomocy nigdy za wiele – możesz wyprowadzać psiaki na spacer, udostępniać adopcyjne ogłoszenia, dbać o dobre samopoczucie podopiecznych przytuliska oraz aktywnie pomagać w organizacji akcji adopcyjnych takich jak spacery ze zwierzętami.

- Cechą, którą doceniamy szczególnie jest umiejętność pracy w grupie oraz zaangażowanie - podkreślają pracownicy schroniska.

Osoby, które zdecydują się zostać wolontariuszami muszą wypełnić kwestionariusz i dostarczyć go do biura przy ul. Łaszczyka 18. Po krótkiej rozmowie chętni do współpracy ze schroniskiem zostaną umówieni na kilka spacerów. Dopiero wtedy - jeśli ich entuzjazm do pomagania zwierzakom nie wygaśnie - zostaną z nimi podpisane umowy wolontariackie. Więcej szczegółów pod numerem telefonu: (32) 395 21 75. 

Kwestionariusz osobowy dla wolontariuszy dostępny jest TUTAJ


Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: arc. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.