Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 lipca 2018, Andrzej, Wiktor, Daniel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Wyprowadź pupila na spacer

Wyprowadź pupila na spacer Data publikacji: 7 sierpnia 2017Kochasz czworonogi? Masz wolne weekendy i chciałbyś zrobić coś pożytecznego w te wakacje? Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu szuka wolontariuszy, którzy swój wolny czas i otwarte serce podarują zwierzakom.

Jeśli chcesz pomagać bezdomnym pupilom - zgłoś się do schroniska i dołącz do ekipy wolontariuszy. Warunkiem jest ukończony 16 rok życia, sumienność i samodzielność.

Rąk do pomocy nigdy za wiele – możesz wyprowadzać psiaki na spacer, udostępniać adopcyjne ogłoszenia, dbać o dobre samopoczucie podopiecznych przytuliska oraz aktywnie pomagać w organizacji akcji adopcyjnych takich jak spacery ze zwierzętami.

- Cechą, którą doceniamy szczególnie jest umiejętność pracy w grupie oraz zaangażowanie - podkreślają pracownicy schroniska.

Osoby, które zdecydują się zostać wolontariuszami muszą wypełnić kwestionariusz i dostarczyć go do biura przy ul. Łaszczyka 18. Po krótkiej rozmowie chętni do współpracy ze schroniskiem zostaną umówieni na kilka spacerów. Dopiero wtedy - jeśli ich entuzjazm do pomagania zwierzakom nie wygaśnie - zostaną z nimi podpisane umowy wolontariackie. Więcej szczegółów pod numerem telefonu: (32) 395 21 75. 

Kwestionariusz osobowy dla wolontariuszy dostępny jest TUTAJ


Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: arc. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.