Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2017, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Wyprowadź pupila na spacer

Wyprowadź pupila na spacer Data publikacji: 7 sierpnia 2017Kochasz czworonogi? Masz wolne weekendy i chciałbyś zrobić coś pożytecznego w te wakacje? Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu szuka wolontariuszy, którzy swój wolny czas i otwarte serce podarują zwierzakom.

Jeśli chcesz pomagać bezdomnym pupilom - zgłoś się do schroniska i dołącz do ekipy wolontariuszy. Warunkiem jest ukończony 16 rok życia, sumienność i samodzielność.

Rąk do pomocy nigdy za wiele – możesz wyprowadzać psiaki na spacer, udostępniać adopcyjne ogłoszenia, dbać o dobre samopoczucie podopiecznych przytuliska oraz aktywnie pomagać w organizacji akcji adopcyjnych takich jak spacery ze zwierzętami.

- Cechą, którą doceniamy szczególnie jest umiejętność pracy w grupie oraz zaangażowanie - podkreślają pracownicy schroniska.

Osoby, które zdecydują się zostać wolontariuszami muszą wypełnić kwestionariusz i dostarczyć go do biura przy ul. Łaszczyka 18. Po krótkiej rozmowie chętni do współpracy ze schroniskiem zostaną umówieni na kilka spacerów. Dopiero wtedy - jeśli ich entuzjazm do pomagania zwierzakom nie wygaśnie - zostaną z nimi podpisane umowy wolontariackie. Więcej szczegółów pod numerem telefonu: (32) 395 21 75. 

Kwestionariusz osobowy dla wolontariuszy dostępny jest TUTAJ


Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: arc. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.