Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 czerwca 2018, Paulina, Jan, Tomasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Scale up South Poland

Scale up South Poland Data publikacji: 30 listopada 2017To program wsparcia młodych, innowacyjnych firmy chcących wejść na rynki zagraniczne, a także szkolenia oraz możliwość dofinansowania udziału w zagranicznej konferencji/targach w 2018 roku. Zapraszamy do udziału w projekcie. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 grudnia.

Grupę docelową programu stanowią firmy działające nie dłużej niż 5 lat, zarejestrowane na terenie województwa śląskiego oraz posiadające innowacyjny produkt/usługę, z potencjałem na rozwój międzynarodowy.

W ramach projektu firma otrzyma następujące wsparcie:
·    możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na działalność międzynarodową- finansowanie działalności międzynarodowej, ochrona własności intelektualnej, podatki w transakcjach międzynarodowych;
·    coaching i mentoring ekspertów, praktyków biznesowych;
·    dostęp do narzędzi sieci Enterprise Europe Network wspierających internacjonalizację;
·    możliwość dofinansowania udziału w zagranicznej konferencji/targach w 2018 roku.

Udział w projekcie jest bezpłatny i nie jest związany z udzieleniem pomocy de minimis ani innej pomocy publicznej.

Załączony kwestionariusz prosimy przesłać do 8 grudnia 2017 r., na adres: Marek Wasilewski: mwasilewski@gapr.pl lub Łukasz Szojda: lszojda@gapr.pl

Pobierz kwestionariusz

Pobierz ulotkę

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.