Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2018, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Scale up South Poland

Scale up South Poland Data publikacji: 30 listopada 2017To program wsparcia młodych, innowacyjnych firmy chcących wejść na rynki zagraniczne, a także szkolenia oraz możliwość dofinansowania udziału w zagranicznej konferencji/targach w 2018 roku. Zapraszamy do udziału w projekcie. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 grudnia.

Grupę docelową programu stanowią firmy działające nie dłużej niż 5 lat, zarejestrowane na terenie województwa śląskiego oraz posiadające innowacyjny produkt/usługę, z potencjałem na rozwój międzynarodowy.

W ramach projektu firma otrzyma następujące wsparcie:
·    możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na działalność międzynarodową- finansowanie działalności międzynarodowej, ochrona własności intelektualnej, podatki w transakcjach międzynarodowych;
·    coaching i mentoring ekspertów, praktyków biznesowych;
·    dostęp do narzędzi sieci Enterprise Europe Network wspierających internacjonalizację;
·    możliwość dofinansowania udziału w zagranicznej konferencji/targach w 2018 roku.

Udział w projekcie jest bezpłatny i nie jest związany z udzieleniem pomocy de minimis ani innej pomocy publicznej.

Załączony kwestionariusz prosimy przesłać do 8 grudnia 2017 r., na adres: Marek Wasilewski: mwasilewski@gapr.pl lub Łukasz Szojda: lszojda@gapr.pl

Pobierz kwestionariusz

Pobierz ulotkę

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.