Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 kwietnia 2018, Agnieszka, Teodor, Czeslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Uwaga pasażerowie! Zmiany w kursowaniu linii tramwajowych nr 6 i 19

Od soboty, 21 kwietnia w związku z modernizacją przejazdu drogowo – tramwajowego w Chorzowie /ul. Katowicka/ nie będą kursowały do Katowic linie tramwajowe nr 6 i 19. Utrudnienia komunikacyjne potrwają do czwartku, 26 kwietnia /do godziny 4:00/.

Nowe oblicze Rozbarku

Życzenia rozbarczan stają się faktem. Będą mieli w swojej dzielnicy rynek, place zabaw i promenadę, a ruch samochodowy na niektórych ulicach będzie ograniczony.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


EC Szombierki wróci na kulturalną mapę regionu

Elektociepłownia Szombierki znajdująca się na Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego przejdzie długo wyczekiwany remont. Przywrócona zostanie także obiektowi funkcja kulturalna.

Utrudnienia drogowe na ul. Wrocławskiej

Kierowcy korzystający na co dzień z ul. Wrocławskiej będą musieli przygotować się na utrudnienia drogowe. Od 21 marca /od godzin porannych/ na ul. Wrocławskiej /odcinek od ul. Reja do ul. Konstytucji/ będzie prowadzony, w związku z występującymi szkodami górniczymi, remont wiaduktu drogowego.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Są jeszcze pieniądze na projekty miękkie w ramach OSI

Są jeszcze pieniądze na projekty miękkie w ramach OSI Data publikacji: 18 sierpnia 2016To spotkanie z pewnością zainteresuje wszystkich, którzy chcą pozyskać pieniądze na projekty miękkie w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji. W poniedziałek, 22 sierpnia do Bytomia przyjadą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy, by konsultować fiszki projektowe.

Zapraszamy zwłaszcza przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy będą realizować  zadania z zakresu  walki z bezrobociem i wykluczeniem społecznym – mówi Izabela Domogała, naczelnik Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich. Czekamy też na przedsiębiorców, którzy chcieliby pozyskać pieniądze na rozwój swoich firm i szkolenie pracowników.

Spotkanie będzie miało formę indywidualnych konsultacji. Przed złożeniem wniosku do urzędu marszałkowskiego, warto sprawdzić czy pomysł ma szansę na dofinansowanie. Pracownicy urzędu marszałkowskiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Urzędu Miejskiego w Bytomiu podpowiedzą, jaki powinien być zakres działań, by pomysł został zrealizowany. 

Spotkanie jest bezpłatne, trzeba się na nie zapisać wysyłając zgłoszenie na adres: zp@um.bytom.pl 

Początek o 15.00 w Referacie Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Rynek 26/5.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 32 283 62 25 (Magdalena Malesza).

Uwaga! W przypadku dużej liczby chętnych, miejsce spotkania może ulec zmianie, o czym poinformujemy.


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.