Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 lipca 2018, Maria, Stefan, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Są jeszcze pieniądze na projekty miękkie w ramach OSI

Są jeszcze pieniądze na projekty miękkie w ramach OSI Data publikacji: 18 sierpnia 2016To spotkanie z pewnością zainteresuje wszystkich, którzy chcą pozyskać pieniądze na projekty miękkie w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji. W poniedziałek, 22 sierpnia do Bytomia przyjadą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy, by konsultować fiszki projektowe.

Zapraszamy zwłaszcza przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy będą realizować  zadania z zakresu  walki z bezrobociem i wykluczeniem społecznym – mówi Izabela Domogała, naczelnik Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich. Czekamy też na przedsiębiorców, którzy chcieliby pozyskać pieniądze na rozwój swoich firm i szkolenie pracowników.

Spotkanie będzie miało formę indywidualnych konsultacji. Przed złożeniem wniosku do urzędu marszałkowskiego, warto sprawdzić czy pomysł ma szansę na dofinansowanie. Pracownicy urzędu marszałkowskiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Urzędu Miejskiego w Bytomiu podpowiedzą, jaki powinien być zakres działań, by pomysł został zrealizowany. 

Spotkanie jest bezpłatne, trzeba się na nie zapisać wysyłając zgłoszenie na adres: zp@um.bytom.pl 

Początek o 15.00 w Referacie Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Rynek 26/5.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 32 283 62 25 (Magdalena Malesza).

Uwaga! W przypadku dużej liczby chętnych, miejsce spotkania może ulec zmianie, o czym poinformujemy.


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.