Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 listopada 2017, Katarzyna, Erazm, Klemens

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Ruszyła infolinia dla pielgrzymów

Ruszyła infolinia dla pielgrzymów Data publikacji: 21 lipca 201632 20 770 66 – ruszyła całodobowa infolinia dla pielgrzymów uczestniczących w Światowych Dniach Młodzieży. Operatorzy, którzy ją obsługują mówią w kilku językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i portugalskim. Udzielają informacji na temat przebiegu i organizacji przedsięwzięcia.

Przy obsłudze infolinii, uruchomionej przez Śląski Urząd Wojewódzki, pracuje 44 wolontariuszy. Są wśród nich m.in. studenci Wydziału Filologii Uniwersytetu Śląskiego, a także pracownicy Urzędu Wojewódzkiego. Warto podkreślić, że Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Katowicach jest jedynym ośrodkiem w kraju, w którym wolontariusze biegle posługują się językiem portugalskim.

Wszyscy zostali wszechstronnie przeszkoleni nie tylko pod względem sprawnej obsługi infolinii, ale także z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Przeszli również szkolenie z komunikacji i udzielania informacji.

Infolinia działać będzie do 3 sierpnia.
Autor: iwo
Zdjęcia: firmy.net

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.