Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2017, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Ruszają konsultacje społeczne w sprawie Komitetu Rewitalizacji

Ruszają konsultacje społeczne w sprawie Komitetu Rewitalizacji Data publikacji: 13 lutego 2017Do 15 marca potrwają w naszym mieście konsultacje społeczne, których przedmiotem jest projekt uchwały w sprawie powołania Komitetu Rewitalizacji Bytomia. Już jutro /14 lutego/ odbędą się warsztaty, podczas których będzie można złożyć swoje uwagi i propozycje do projektu.

Spotkanie odbędzie się w Referacie Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi przy Rynku 26/5, w godzinach 16.30- 18.30.

Zgodnie z założeniami projektu uchwały, w skład Komitetu Rewitalizacji Bytomia, której powołanie ma wspierać działania Prezydenta Miasta w sprawach związanych z rewitalizacją i stanowić forum dialogu z mieszkańcami, wchodzić będzie od 7 do 21 członków.

Uwagi do projektu uchwały, podpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem, można składać  na formularzu konsultacyjnym także na adres: zp@um.bytom.pl, drogą pocztową na adres: Wydział Strategii i Funduszy Europejskich, Urząd Miejski w Bytomiu, ul. Parkowa 2, 41-902 Bytom lub bezpośrednio w sekretariacie Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich UM, w pokoju 227, I piętro w godzinach pracy urzędu, tj. w poniedziałek od 7.30 do 17.30, od wtorku do piątku od 7.30 do 15.00.

Członkowie komitetu reprezentować będą sektory: społeczny, gospodarczy oraz publiczny. Warto dodać, iż kandydatury członków dwóch pierwszych sektorów będą musiały być poparte rekomendacjami oraz listami poparcia. Kandydatów do sektora publicznego będzie wskazywał prezydent Bytomia w czasie naboru.

Ponadto do 15 marca zbierane będą uwagi lub propozycje w postaci papierowej lub elektronicznej, z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego dostępnego: http://bip.um.bytom.pl, www.konsultacje.bytom.pl, http://bytomodnowa.pl/dokumenty-do-pobrania,

Do pobrania

Treść ogłoszenia
Projekt uchwały

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.