Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 lipca 2018, Maria, Stefan, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Ruszają konsultacje społeczne w sprawie Komitetu Rewitalizacji

Ruszają konsultacje społeczne w sprawie Komitetu Rewitalizacji Data publikacji: 13 lutego 2017Do 15 marca potrwają w naszym mieście konsultacje społeczne, których przedmiotem jest projekt uchwały w sprawie powołania Komitetu Rewitalizacji Bytomia. Już jutro /14 lutego/ odbędą się warsztaty, podczas których będzie można złożyć swoje uwagi i propozycje do projektu.

Spotkanie odbędzie się w Referacie Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi przy Rynku 26/5, w godzinach 16.30- 18.30.

Zgodnie z założeniami projektu uchwały, w skład Komitetu Rewitalizacji Bytomia, której powołanie ma wspierać działania Prezydenta Miasta w sprawach związanych z rewitalizacją i stanowić forum dialogu z mieszkańcami, wchodzić będzie od 7 do 21 członków.

Uwagi do projektu uchwały, podpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem, można składać  na formularzu konsultacyjnym także na adres: zp@um.bytom.pl, drogą pocztową na adres: Wydział Strategii i Funduszy Europejskich, Urząd Miejski w Bytomiu, ul. Parkowa 2, 41-902 Bytom lub bezpośrednio w sekretariacie Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich UM, w pokoju 227, I piętro w godzinach pracy urzędu, tj. w poniedziałek od 7.30 do 17.30, od wtorku do piątku od 7.30 do 15.00.

Członkowie komitetu reprezentować będą sektory: społeczny, gospodarczy oraz publiczny. Warto dodać, iż kandydatury członków dwóch pierwszych sektorów będą musiały być poparte rekomendacjami oraz listami poparcia. Kandydatów do sektora publicznego będzie wskazywał prezydent Bytomia w czasie naboru.

Ponadto do 15 marca zbierane będą uwagi lub propozycje w postaci papierowej lub elektronicznej, z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego dostępnego: http://bip.um.bytom.pl, www.konsultacje.bytom.pl, http://bytomodnowa.pl/dokumenty-do-pobrania,

Do pobrania

Treść ogłoszenia
Projekt uchwały

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.