Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 marca 2018, Gertruda, Patryk, Zbigniew

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Uwaga! Zmiana siedziby Biura Terenowego ZUS w Bytomiu

Ważna zmiana dla klientów bytomskiego Biura Terenowego ZUS. Od 1 kwietnia nowa siedziba biura będzie znajdowała się w budynku przy ul. Karola Miarki 8. Dotychczasowa placówka mieszcząca się w budynku przy ul. Sądowej 8 zakończy działalność 31 marca.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Tu Metropolia - przyjdź, posłuchaj, zabierz głos

Na kolejną otwartą debatę z cyklu „Tu Metropolia”, poświęconą tematyce metropolitalnej, zapraszamy w środę, 14 marca, do Bytomia. Cykl spotkań organizowany jest przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię.

Bytom płaci za pomysły!

10 tysięcy złotych za pomysł! Tyle płaci Bytom osobom kreatywnym, które mają receptę na bolączki miasta w obszarze społecznym. Wystarczy dobra idea i jej uzasadnienie - resztą, czyli realizacją pomysłu zajmie się już ktoś inny.

Rusza kolejna edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta Bytomia

Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Biznesu zapraszają bytomskich przedsiębiorców do udziału w konkursie na Firmę Roku i Mikrofirmę Roku.

W Bytomiu przebudują drogi za prawie 14 mln

Jeszcze w tym roku przebudowane zostaną ul. Katowicka, Frenzla, skrzyżowanie ul. Wrocławskiej i Reja oraz Aleja Jana Pawła II. W sumie na realizację tych inwestycji miasto wyda prawie 14 mln zł, z czego aż 10 mln pochodzi z Metropolitalnego Funduszu Solidarności. Pierwsze przetargi ruszą już w marcu.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Ruszają konsultacje społeczne w sprawie Komitetu Rewitalizacji

Ruszają konsultacje społeczne w sprawie Komitetu Rewitalizacji Data publikacji: 13 lutego 2017Do 15 marca potrwają w naszym mieście konsultacje społeczne, których przedmiotem jest projekt uchwały w sprawie powołania Komitetu Rewitalizacji Bytomia. Już jutro /14 lutego/ odbędą się warsztaty, podczas których będzie można złożyć swoje uwagi i propozycje do projektu.

Spotkanie odbędzie się w Referacie Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi przy Rynku 26/5, w godzinach 16.30- 18.30.

Zgodnie z założeniami projektu uchwały, w skład Komitetu Rewitalizacji Bytomia, której powołanie ma wspierać działania Prezydenta Miasta w sprawach związanych z rewitalizacją i stanowić forum dialogu z mieszkańcami, wchodzić będzie od 7 do 21 członków.

Uwagi do projektu uchwały, podpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem, można składać  na formularzu konsultacyjnym także na adres: zp@um.bytom.pl, drogą pocztową na adres: Wydział Strategii i Funduszy Europejskich, Urząd Miejski w Bytomiu, ul. Parkowa 2, 41-902 Bytom lub bezpośrednio w sekretariacie Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich UM, w pokoju 227, I piętro w godzinach pracy urzędu, tj. w poniedziałek od 7.30 do 17.30, od wtorku do piątku od 7.30 do 15.00.

Członkowie komitetu reprezentować będą sektory: społeczny, gospodarczy oraz publiczny. Warto dodać, iż kandydatury członków dwóch pierwszych sektorów będą musiały być poparte rekomendacjami oraz listami poparcia. Kandydatów do sektora publicznego będzie wskazywał prezydent Bytomia w czasie naboru.

Ponadto do 15 marca zbierane będą uwagi lub propozycje w postaci papierowej lub elektronicznej, z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego dostępnego: http://bip.um.bytom.pl, www.konsultacje.bytom.pl, http://bytomodnowa.pl/dokumenty-do-pobrania,

Do pobrania

Treść ogłoszenia
Projekt uchwały

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.