Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 listopada 2018, Waleria, Salomea, Grzegorz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozbark - budowa promenady wchodzi w decydujący etap

Widać już pierwsze efekty prac, jakie realizowane są na Rozbarku. To właśnie tam w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji MZZiGK w Bytomiu realizuje inwestycję wartą około 12 mln zł. Jednym z jej elementów jest budowa promenady po dawnej kolei wąskotorowej, która ma połączyć ul. Pszczyńską z ul. Alojzjanów.

Żurawie na Łużyckiej. Trwa budowa nowej strażnicy

Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej strażnicy oraz ceremonia podpisania aktu erekcyjnego przypieczętowały dziś /13 listopada/ realizację ogromnej i wyczekiwanej nie tylko przez bytomskich strażaków inwestycji przy ul. Łużyckiej.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Rusza Festiwal Gier Planszowych!

Rusza Festiwal Gier Planszowych! Data publikacji: 16 listopada 2017Masz ochotę ograć swojego sąsiada w  „Mrówki”, a może wolisz „Słowny Ninja”? Przyjdź i poznaj swoich sąsiadów w ramach sąsiedzkich spotkań przy grach planszowych. Będzie dużo zabawy, rywalizacji i śmiechu.

Jutro, 17 listopada w Szkole Podstawowej nr 4, przy ul. B. Chrobrego 9 w Bytomiu odbędzie się pierwsza Inicjatywa Lokalna jako efekt Działań Partycypacyjnych wypracowanych wspólnie z mieszkańcami Bytomia.

Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 12 i potrwa do 19. Na pierwszą część od godz. 12-17 zapraszamy szczególnie dzieci i ich rodziców, a od 17-19 wszystkich chętnych mieszkańców. Animatorzy pomogą Wam opanować zasady gier a sędziowie wyłonią najlepszych. Walczymy, jak na prawdziwy turniej przystało, o nagrody.  Jakie? To niespodzianka.

Liczymy na dobrą zabawę!


Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.