Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 listopada 2018, Elzbieta, Seweryn, Pawel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu Data publikacji: 19 kwietnia 2017Znamy laureatów konkursu na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną zorganizowanego przez Miejski Zarząd Zieleni Gospodarki Komunalnej. Pierwszą nagrodę przyznano uczniom Szkoły Podstawowej nr 3, których niestandardowych rozmiarów pisankę można podziwiać przy ul. Dworcowej.

Drugim miejscem jury nagrodziło Wiktorię Zok, trzecioklasistkę ze Szkoły Podstawowej nr 38, a trzecim – Szkołę Podstawową nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi. Powody do radości mają też dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 48, które otrzymało wyróżnienie.

Przypomniany, że konkurs adresowany był do uczniów najmłodszych klas szkół podstawowych. Podobnie jak w ubiegłych latach ich zadaniem było wykonanie w dowolnej technice świątecznej ozdoby o niestandardowych rozmiarach.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: arch. MZZiGK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.