Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Rozmowy o rewitalizacji w terenie

Data publikacji: 4 lipca 2018logo_kolor.jpg

Co, gdzie, kiedy i w jakim zakresie - wszystko o projektach rewitalizacyjnych. 9 lipca (poniedziałek) na pytania zainteresowanych odpowiadać będą pracownicy Biura Rewitalizacji Bytomia i Funduszy Europejskich.

Spotkania z mieszkańcami dotyczące działań w poszczególnych obszarach odbędą się w:

 

  • Biurze Organizacji Pozarządowych przy Rynku 26, od 15.00 do 16.00 (informacje na temat projektów w Śródmieściu Północ i Śródmieściu Zachód, Śródmieściu i Rozbarku);
  • Dziennym Domu Pomocy nr 3 ul. Pasteura 4, od 14.00 do 16.00 (informacje na temat projektów w Bobrku i Kolonii Zgorzelec).

 

Również 9 lipca (od 15.00 do 19.00) w teren wyruszy Fundacja "Inicjatywa". Przy ul. Pasteura 4 będzie udzielać porad w ramach Punktu Informacji o Rewitalizacji, zachęcać do wzięcia udziału w szkoleniach czy pisania wniosków o dotacje.

punkt mobilny.jpg


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.