Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 czerwca 2018, Bogna, Florentyna, Rafal

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Rowerzyści nie zawiedli

Rowerzyści nie zawiedli Data publikacji: 28 grudnia 2013Akcja rozpoczęła się tradycyjnym zdjęciem i rundą honorową wokół Rynku. Po niej cykliści wyruszyli ulicami miasta w dziesięciokilometrową trasę by manifestować swoją obecność na drogach, walczyć o prawa rowerzystów i promować jazdę na rowerze.

Podczas imprezy podsumowano także bytomskie akcje rowerowe, które przyciągają z każdym miesiącem coraz większą liczbę miłośników jednośladów. Najliczniejsza w tym roku Masa Krytyczna zebrała prawie 400 cyklistów. W przyszłym roku czekają na nas kolejne atrakcje. Chcemy organizować rowerowe wycieczki po Bytomiu i jego okolicach – zapowiedział wczoraj Roman Badura, organizator Bytomskiej Rowerowej Masy Krytycznej.


Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: UM Bytom

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.