Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 czerwca 2018, Dorota, Lucja, Wilhelm

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Rowerowa wycieczka ulicami miasta

Rowerowa wycieczka ulicami miasta Data publikacji: 24 sierpnia 2016Macie ochotę na rowerowy spacer w miłym towarzystwie? Będzie ku temu okazja już w niedzielę, 28 sierpnia. Stowarzyszenie Rowerowy Bytom zaprasza na 15. Rodzinny Rajd Rowerowy. Nie opadniecie z sił, bo to rajd w spacerowym tempie.

Warto zgarnąć sprzed telewizorów i laptopów rodzinę, zaprosić znajomych i pokazać im Bytom. Rajd zaczyna się, jak zwykle, na Rynku (o 11.00). Potem rowerzyści pojadą ulicami Rozbarku, Łagiewnik, Kolonii Zgorzelec, Szombierek, Bobrka, Karbia, Miechowic, Stolarzowic, Stroszka i wrócą do Centrum do Parku Miejskiego.

To będzie 35-kilometrowa trasa, ale po drodze będzie można odpocząć. Najpierw przy Centrum Handlowym w Stroszku, gdzie na rowerzystów będzie czekał poczęstunek w postaci arbuzów. Na kolejnym przystanku, w Dolomitach Sportowej Dolinie, będzie można zjeść coś ciepłego. Trzeci przystanek zaplanowano przy Hali na Skarpie.

Uczestnicy rajdu otrzymają również pamiątkowe koszulki. O bezpieczeństwo rowerzystów zadba policja, straż miejska i służby medyczne. Na czele rajdu pojedzie, jak zwykle, Roman Badura.


Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: Rowerowy Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.