Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Rowerowa wycieczka ulicami miasta

Rowerowa wycieczka ulicami miasta Data publikacji: 24 sierpnia 2016Macie ochotę na rowerowy spacer w miłym towarzystwie? Będzie ku temu okazja już w niedzielę, 28 sierpnia. Stowarzyszenie Rowerowy Bytom zaprasza na 15. Rodzinny Rajd Rowerowy. Nie opadniecie z sił, bo to rajd w spacerowym tempie.

Warto zgarnąć sprzed telewizorów i laptopów rodzinę, zaprosić znajomych i pokazać im Bytom. Rajd zaczyna się, jak zwykle, na Rynku (o 11.00). Potem rowerzyści pojadą ulicami Rozbarku, Łagiewnik, Kolonii Zgorzelec, Szombierek, Bobrka, Karbia, Miechowic, Stolarzowic, Stroszka i wrócą do Centrum do Parku Miejskiego.

To będzie 35-kilometrowa trasa, ale po drodze będzie można odpocząć. Najpierw przy Centrum Handlowym w Stroszku, gdzie na rowerzystów będzie czekał poczęstunek w postaci arbuzów. Na kolejnym przystanku, w Dolomitach Sportowej Dolinie, będzie można zjeść coś ciepłego. Trzeci przystanek zaplanowano przy Hali na Skarpie.

Uczestnicy rajdu otrzymają również pamiątkowe koszulki. O bezpieczeństwo rowerzystów zadba policja, straż miejska i służby medyczne. Na czele rajdu pojedzie, jak zwykle, Roman Badura.


Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: Rowerowy Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.