Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

3,2 mln zł na termomodernizację dwóch hal sportowych

Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace termomodernizacyjne w dwóch halach sportowych w Bytomiu. Remont przejdzie hala przy ul. Kosynierów 15 w Szombierkach oraz przy ul. Strzelców Bytomskich na Stroszku. Realizacja kolejnych inwestycji sportowych możliwa jest dzięki pozyskaniu przez miasto środków z Unii Europejskiej.

Weź udział w jubileuszowym 10. Półmaratonie Bytomskim

Bieganie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W Polsce co roku organizuje się setki imprez, gdzie miłośnicy biegania mogą sprawdzić możliwości swojego organizmu. Jedną z nich jest Bytomski Półmaraton, którego jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się wyjątkowo w sobotę, 15 września.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Rowerowa masa

Rowerowa masa Data publikacji: 1 lutego 2014Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna jak zwykle rozpoczęła się w ostatni piątek miesiąca punktualnie o 18.00 spod Biura Promocji Bytomia. Zebrani zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie i ruszyli w dziesięciokilometrową trasę bytomskimi ulicami. Na tych, którzy przejechali całą trasę, czekała na mecie gorąca herbata.

Idea mas krytycznych liczy sobie już przeszło 20 lat, a rozpoczęła się w San Francisco. Ze Stanów Zjednoczonych przeniosła się do Europy, Azji, a nawet do Australii. W Bytomiu gości już ponad cztery lata, w każdy ostatni piątek miesiąca.

Kolejna 56. Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna już 28 lutego. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek tradycyjnie na Rynek o 18.00

Galeria zdjęć:

Masa krytycznaMasa krytycznaMasa krytycznaMasa krytyczna

Autor:
Zdjęcia: UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.