Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2017, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W piątek, 15 grudnia otwarcie lodowiska sezonowego na pl. Sobieskiego

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobrą wiadomość. W piątek, 15 grudnia otwarte zostanie lodowisko odkryte na pl. Jana III Sobieskiego, które co roku cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych bytomian. Zapraszamy w piątkowe popołudnie od godz. 16.00 na sezonową ślizgawkę.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Rowerowa masa

Rowerowa masa Data publikacji: 1 lutego 2014Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna jak zwykle rozpoczęła się w ostatni piątek miesiąca punktualnie o 18.00 spod Biura Promocji Bytomia. Zebrani zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie i ruszyli w dziesięciokilometrową trasę bytomskimi ulicami. Na tych, którzy przejechali całą trasę, czekała na mecie gorąca herbata.

Idea mas krytycznych liczy sobie już przeszło 20 lat, a rozpoczęła się w San Francisco. Ze Stanów Zjednoczonych przeniosła się do Europy, Azji, a nawet do Australii. W Bytomiu gości już ponad cztery lata, w każdy ostatni piątek miesiąca.

Kolejna 56. Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna już 28 lutego. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek tradycyjnie na Rynek o 18.00

Galeria zdjęć:

Masa krytycznaMasa krytycznaMasa krytycznaMasa krytyczna

Autor:
Zdjęcia: UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.