Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2018, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Rewanżowe mecze ćwierćfinału play-off

Rewanżowe mecze ćwierćfinału play-off Data publikacji: 28 lutego 2018W środę i czwartek /28 lutego i 1 marca/ hokeiści TMH Polonia Bytom rozegrają u siebie dwa rewanżowe mecze w ramach ćwierćfinału play-off Polskiej Hokej Ligi. Ich rywalem będzie GKS Tychy, który po dwóch spotkaniach prowadzi 2:0.

Walka o awans do półfinału play-off rozgrywana jest do czterech zwycięstw. Na razie po dwóch spotkaniach prowadzi drużyna GKS-u Tychy, która pokonała Niebiesko – Czerwonych 8:3 i 4:0. W najbliższą środę, 28 lutego o 18.00 oraz w czwartek, 1 marca o 18.00 w popularnej „Stodole” nasi hokeiści po wodzą Alesa Tottera i Andrzeja Secemskiego powalczą o zwycięstwo i przedłużenie swoich szans na awans.

Zapraszamy na lodowisku przy ul. Pułaskiego 71.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.