Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Reporterskim okiem

Reporterskim okiem Data publikacji: 30 maja 2017Po detalach architektonicznych bytomskich kamienic, pora na utrwalenie na fotografii historii związanej z naszym miastem. Do udziału w konkursie już po raz czwarty zaprasza Centrum Kształcenia Ustawicznego. Na pstryknięcie zwycięskiego zdjęcia lub wyjęcie go z domowych zbiorów, jest czas do 3 października.

Czekamy na fotografie, na których uchwycone zostanie życia miasta, niepowtarzalne chwile i zdarzenia, których w naszym mieście nie brakuje
– mówią organizatorzy konkursu.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 17 października, podczas wernisażu wystawy nagrodzonych i wyróżnionych prac. Pokonkursową wystawę będzie można oglądać w Biurze Promocji Bytomia. Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody ufundowane przez partnerów i sponsorów konkursu.

Wydarzeniem towarzyszącym wystawie fotografii będzie prezentacja prac artystek z koła plastycznego działającego przy Bytomskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Damian Bartyla, prezydent Bytomia oraz Towarzystwo Miłośników Bytomia.

Więcej informacji na: www.cku.bytom.pl.

Autor: AK
Zdjęcia: www.utw.bytom.pl, fot. Krzysztof Kazanowski

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.