Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2017, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Reporterskim okiem

Reporterskim okiem Data publikacji: 30 maja 2017Po detalach architektonicznych bytomskich kamienic, pora na utrwalenie na fotografii historii związanej z naszym miastem. Do udziału w konkursie już po raz czwarty zaprasza Centrum Kształcenia Ustawicznego. Na pstryknięcie zwycięskiego zdjęcia lub wyjęcie go z domowych zbiorów, jest czas do 3 października.

Czekamy na fotografie, na których uchwycone zostanie życia miasta, niepowtarzalne chwile i zdarzenia, których w naszym mieście nie brakuje
– mówią organizatorzy konkursu.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 17 października, podczas wernisażu wystawy nagrodzonych i wyróżnionych prac. Pokonkursową wystawę będzie można oglądać w Biurze Promocji Bytomia. Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody ufundowane przez partnerów i sponsorów konkursu.

Wydarzeniem towarzyszącym wystawie fotografii będzie prezentacja prac artystek z koła plastycznego działającego przy Bytomskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Damian Bartyla, prezydent Bytomia oraz Towarzystwo Miłośników Bytomia.

Więcej informacji na: www.cku.bytom.pl.

Autor: AK
Zdjęcia: www.utw.bytom.pl, fot. Krzysztof Kazanowski

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.