Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Remisy bytomskich drużyn w IV lidze

Remisy bytomskich drużyn w IV lidze Data publikacji: 11 listopada 2017Szombierki i BS Polonia Bytom zremisowały dzisiaj swoje ligowe spotkania. Zieloni podzielili się punktami w Poraju, zaś Niebiesko – Czerwoni zremisowali u siebie z MKS-em Lędziny.

Piłkarze Szombierek Bytom rozegrali swój mecz na wyjeździe z Polonią Poraj, gdzie zremisowali 1:1. Mimo remisu popularni Zieloni utrzymali pozycję lidera IV ligi grupy I. Na koncie mają 30. punktów. Ich kolejnym rywalem będzie 18 listopada w Bytomiu zespół Górnika Piaski.

Z kolei piłkarze BS Polonia Bytom zremisowali u siebie z MKS-em Lędziny 3:3. Po trzynastu spotkaniach Niebiesko – Czerwoni z dorobkiem 23. punktów zajmują 4. miejsce w II grupie IV ligi. Do lidera Poloniści tracą cztery punkty.

Za tydzień, 18 listopada Niebiesko – Czerwoni zagrają na wyjeździe z Unią Racibórz.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.