Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 kwietnia 2018, Marek, Jaroslaw, Wasyl

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nowa hala za prawie 3,7 mln zł już otwarta!

To jedna z najważniejszych inwestycji jaka zrealizowana została na kortach Górnika Bytom przy ul. Tarnogórskiej. Dzięki niej nie tylko młodzi zawodnicy i zawodniczki będą mogli trenować w komfortowych warunkach, ale wzrośnie również prestiż bytomskiego tenisa. Dzisiaj, 19 kwietnia uroczyście otwarto nową halę tenisową.

Biegacze uczczą Święto Konstytucji 3 Maja

Coroczne obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Bytomiu nie mogą się obejść bez tradycyjnego biegu ulicami naszego miasta. Bieg Konstytucji to od wielu lat jedna z najważniejszych imprez sportowych w Bytomiu, w której udział biorą biegacze z całego Górnego Ślaska.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Remisy bytomskich drużyn w IV lidze

Remisy bytomskich drużyn w IV lidze Data publikacji: 11 listopada 2017Szombierki i BS Polonia Bytom zremisowały dzisiaj swoje ligowe spotkania. Zieloni podzielili się punktami w Poraju, zaś Niebiesko – Czerwoni zremisowali u siebie z MKS-em Lędziny.

Piłkarze Szombierek Bytom rozegrali swój mecz na wyjeździe z Polonią Poraj, gdzie zremisowali 1:1. Mimo remisu popularni Zieloni utrzymali pozycję lidera IV ligi grupy I. Na koncie mają 30. punktów. Ich kolejnym rywalem będzie 18 listopada w Bytomiu zespół Górnika Piaski.

Z kolei piłkarze BS Polonia Bytom zremisowali u siebie z MKS-em Lędziny 3:3. Po trzynastu spotkaniach Niebiesko – Czerwoni z dorobkiem 23. punktów zajmują 4. miejsce w II grupie IV ligi. Do lidera Poloniści tracą cztery punkty.

Za tydzień, 18 listopada Niebiesko – Czerwoni zagrają na wyjeździe z Unią Racibórz.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.