Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2018, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Remisy bytomskich drużyn w IV lidze

Remisy bytomskich drużyn w IV lidze Data publikacji: 11 listopada 2017Szombierki i BS Polonia Bytom zremisowały dzisiaj swoje ligowe spotkania. Zieloni podzielili się punktami w Poraju, zaś Niebiesko – Czerwoni zremisowali u siebie z MKS-em Lędziny.

Piłkarze Szombierek Bytom rozegrali swój mecz na wyjeździe z Polonią Poraj, gdzie zremisowali 1:1. Mimo remisu popularni Zieloni utrzymali pozycję lidera IV ligi grupy I. Na koncie mają 30. punktów. Ich kolejnym rywalem będzie 18 listopada w Bytomiu zespół Górnika Piaski.

Z kolei piłkarze BS Polonia Bytom zremisowali u siebie z MKS-em Lędziny 3:3. Po trzynastu spotkaniach Niebiesko – Czerwoni z dorobkiem 23. punktów zajmują 4. miejsce w II grupie IV ligi. Do lidera Poloniści tracą cztery punkty.

Za tydzień, 18 listopada Niebiesko – Czerwoni zagrają na wyjeździe z Unią Racibórz.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.