Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 czerwca 2018, Bogna, Florentyna, Rafal

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Remis był blisko

Remis był blisko Data publikacji: 5 lutego 2014O pechu mogą mówić hokeiści Polonii Bytom. Mimo że przegrywali już 0:3 we wczorajszym pojedynku z Unią Oświęcim nie poddali się i walczyli do końca. Na pięć minut przed końcem spotkania przegrywali już 3:4. Niestety mimo wycofania bramkarza w końcówce meczu nie udało się doprowadzić do remisu.

O losach spotkania przesądziła pierwsza tercja, przegrana przez niebiesko-czerwonych 0:2. Druga część zakończyła się remisem 2:2. W trzeciej kontaktowego gola na 3:4 zdobył Radek Meidl. Mimo starań Polonistom nie udało się doprowadzić do remisu i ostatecznie ulegli zespołowi z Oświęcimia 3:4.

Po 42 spotkaniach nasi mają na koncie 27 punktów i nadal zajmują 8. miejsce w tabeli PHL.

Z kolei nasze mistrzynie już w najbliższą niedzielę, 9 lutego o 18.00 zagrają na wyjeździe swój pierwszy mecz półfinałowy w ramach PLHK. Ich rywalkami będzie zespół MUKS Naprzód Janów.


Autor: Tomasz Sanecki

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.