Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
13 grudnia 2017, Łucja, Otylia, Eugeniusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W piątek, 15 grudnia otwarcie lodowiska sezonowego na pl. Sobieskiego

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobrą wiadomość. W piątek, 15 grudnia otwarte zostanie lodowisko odkryte na pl. Jana III Sobieskiego, które co roku cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych bytomian. Zapraszamy w piątkowe popołudnie od godz. 16.00 na sezonową ślizgawkę.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Rajdowcy ponownie zawitają do Szombierek

Rajdowcy ponownie zawitają do Szombierek Data publikacji: 16 marca 2017Dla fanów szybkich samochodów to będzie prawdziwa gratka. W niedzielę, 19 marca zapraszamy do Bytomia – Szombierek na zawody dla kierowców amatorów „Szombierki Rally Cup 2017”.

Będzie to pierwsza z czterech rund, które zaplanowano na ten rok. Trasa rajdu przebiegać będzie po dobrze znanym zawodnikom oraz kibicom terenie stadionu oraz przyległych uliczkach, dając w sumie 2200 metrów walki z  czasem. Ze względu na pojemność trasy oraz sprawne przeprowadzenie zawodów  przewidziano udział  maksymalnie 70 załóg.

Samochody podzielone zostaną na klasy ze względu na pojemność silnika, rodzaj paliwa oraz napędu.  W rajdzie udział może wziąć każdy kierowca posiadający prawo jazdy oraz sprawny technicznie samochód - regulamin, kartę zgłoszenia do zawodów oraz  harmonogram można pobrać ze strony www.rajdowka.pl/src2017 oraz tutaj

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.