Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
30 kwietnia 2017, Marian, Katarzyna, Jakub

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pobiegną by uczcić zmarłego policjanta

Rozpoczęły się zapisy do III edycji Wojewódzkich Mistrzostw Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego. Impreza, która odbędzie się w Dolomitach Sportowej Dolinie od dwóch lat cieszy się ogromną popularnością. W 2016 roku w zawodach wystartowało 250 biegaczy. Jak będzie w tym roku przekonamy się 10 maja

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Rajdowcy ponownie zawitają do Szombierek

Rajdowcy ponownie zawitają do Szombierek Data publikacji: 16 marca 2017Dla fanów szybkich samochodów to będzie prawdziwa gratka. W niedzielę, 19 marca zapraszamy do Bytomia – Szombierek na zawody dla kierowców amatorów „Szombierki Rally Cup 2017”.

Będzie to pierwsza z czterech rund, które zaplanowano na ten rok. Trasa rajdu przebiegać będzie po dobrze znanym zawodnikom oraz kibicom terenie stadionu oraz przyległych uliczkach, dając w sumie 2200 metrów walki z  czasem. Ze względu na pojemność trasy oraz sprawne przeprowadzenie zawodów  przewidziano udział  maksymalnie 70 załóg.

Samochody podzielone zostaną na klasy ze względu na pojemność silnika, rodzaj paliwa oraz napędu.  W rajdzie udział może wziąć każdy kierowca posiadający prawo jazdy oraz sprawny technicznie samochód - regulamin, kartę zgłoszenia do zawodów oraz  harmonogram można pobrać ze strony www.rajdowka.pl/src2017 oraz tutaj

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.