Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2017, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

EKOwalscy

Od 1 lipca 2013 r.  za wywóz śmieci odpowiedzialna jest gmina, a odbiorem odpadów zajmie się wyłoniona w przetargu firma.

Punkty selektywnego zbierania odpadów opakowaniowych

W punktach selektywnego zbierania odpadów opakowaniowych zbierane są odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych i odpady opakowaniowe ze szkła.

Lokalizacje punktów selektywnego zbierania odpadów opakowaniowych podaje się, zgodnie z § 5 ust. 4 załącznika do uchwały nr XXVI/349/16 Rady Miejskiej w Bytomiu z dnia 20 czerwca 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie miasta Bytomia w poniższym załączniku.

Lista punktów selektywnego zbierania odpadów opakowaniowych

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.