Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2018, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Przyjdź na Rynek! Zobacz, czym się zajmuje trzeci sektor

Przyjdź na Rynek! Zobacz, czym się zajmuje trzeci sektor Data publikacji: 9 września 2016Trwają I Międzynarodowe Dni Organizacji Pozarządowych. Biorą w nich udział organizacje pozarządowe z 7 państw: Czech, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Hiszpanii, Słowenii, Holandii i Francji.

Przedstawiciele trzeciego sektora opowiadają bytomianom, czym się zajmują, biorą udział w debatach. Można odwiedzać ich na Rynku jeszcze dziś (9 września) do 20.00, a jutro od 10.00 do 15.00.

Festiwalowi Organizacji Pozarządowych przyglądają się reporterzy Telewizji Katowice. Relacje ze studia na żywo będzie można śledzić dziś o 19.10 i 20.45 oraz sobotę, 10 września, o 17.50.

Przypomnijmy, na żywo relacjonujemy też debaty, które są ważnym elementem Dni NGO w Bytomiu. Kolejna już w sobotę, 10 września o 11.00 w Referacie Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi (Rynek 26, IV piętro). Tematem debaty będzie „Rola organizacji pozarządowych jako realizacja Europejskiej Idei Solidarności”.

 


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.