Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 grudnia 2018, Laura, Boguslaw, Gracjan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Przyjdź na Rynek! Zobacz, czym się zajmuje trzeci sektor

Przyjdź na Rynek! Zobacz, czym się zajmuje trzeci sektor Data publikacji: 9 września 2016Trwają I Międzynarodowe Dni Organizacji Pozarządowych. Biorą w nich udział organizacje pozarządowe z 7 państw: Czech, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Hiszpanii, Słowenii, Holandii i Francji.

Przedstawiciele trzeciego sektora opowiadają bytomianom, czym się zajmują, biorą udział w debatach. Można odwiedzać ich na Rynku jeszcze dziś (9 września) do 20.00, a jutro od 10.00 do 15.00.

Festiwalowi Organizacji Pozarządowych przyglądają się reporterzy Telewizji Katowice. Relacje ze studia na żywo będzie można śledzić dziś o 19.10 i 20.45 oraz sobotę, 10 września, o 17.50.

Przypomnijmy, na żywo relacjonujemy też debaty, które są ważnym elementem Dni NGO w Bytomiu. Kolejna już w sobotę, 10 września o 11.00 w Referacie Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi (Rynek 26, IV piętro). Tematem debaty będzie „Rola organizacji pozarządowych jako realizacja Europejskiej Idei Solidarności”.

 


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.