Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 października 2017, Urszuli, Celiny, Hilarego

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom. Docelowo znajdzie tu pracę ponad 200 osób. To już kolejny inwestor, który zdecydował się rozpocząć działalność właśnie w Bytomiu.

Przetarg na działkę w Miechowicach

Przetarg na działkę w Miechowicach Data publikacji: 16 czerwca 2017Przedsiębiorcy! Kolejna szansa na zakup działki przy ul. Ogrodowej w Miechowicach o powierzchni 1301 m2. Działka o nr 2902/266 przeznaczona jest pod zabudowę usługową i związaną z drobną wytwórczością, mogą tam być również: parkingi terenowe, garaże: samodzielne, wielopoziomowe i podziemne, obiekty małej architektury, sieci, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej. Cena wywoławcza – 48.500 zł (+VAT). Przetarg odbędzie się 11 lipca, jeśli chcecie wziąć w nim udział, do 7 lipca należy wpłacić wadium. Szczegóły tutaj
Autor: iwo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.