Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 września 2018, Tomasz, Maurycy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Przetarg na działkę w Miechowicach

Przetarg na działkę w Miechowicach Data publikacji: 16 czerwca 2017Przedsiębiorcy! Kolejna szansa na zakup działki przy ul. Ogrodowej w Miechowicach o powierzchni 1301 m2. Działka o nr 2902/266 przeznaczona jest pod zabudowę usługową i związaną z drobną wytwórczością, mogą tam być również: parkingi terenowe, garaże: samodzielne, wielopoziomowe i podziemne, obiekty małej architektury, sieci, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej. Cena wywoławcza – 48.500 zł (+VAT). Przetarg odbędzie się 11 lipca, jeśli chcecie wziąć w nim udział, do 7 lipca należy wpłacić wadium. Szczegóły tutaj
Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.