Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2017, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Przerwy w dostawie ciepłej wody

Przerwy w dostawie ciepłej wody Data publikacji: 16 sierpnia 2017W związku z trwającymi remontami oraz skoordynowanymi z nimi pracami na sieci ciepłowniczej informujemy, iż od 16 do 22 sierpnia wstrzymana jest dostawa ciepłej wody użytkowej z Magistrali Miechowice. Natomiast w dniach od 24 do 31 sierpnia przerwy w dostawie ciepła dotyczyć będą mieszkańców dzielnic: Szombierki, Łagiewniki oraz Centrum Bytomia (Magistrala „Południowa” i „Północna”).

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej przeprasza za wszelkie niedogodności i informuje, że w przypadku wcześniejszego zakończenia prac, dostawa ciepłej wody zostanie natychmiast wznowiona. Dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 32 388 73 02.

Autor: Katarzyna Nylec

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.