Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 stycznia 2019, Marian, Jan, Antoni

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przeprowadzka na czas remontu

Przeprowadzka na czas remontu Data publikacji: 9 listopada 2018Neogotycki gmach Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej jest remontowany. Szkoła otrzymała rządową dotację na termomodernizację i rozpoczęła już kompleksowy remont. Na czas robót placówka przeprowadziła się do budynku przy ul. F. Modrzewskiego 12 w Szombierkach.

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina na przeprowadzkę czekała od czerwca. Do przeprowadzenia tej skomplikowanej operacji logistycznej zaangażowali się nie tylko pracownicy i nauczyciele szkoły, ale także rodzice, uczniowie oraz specjalistyczne firmy.

Przewiezione zostały wszystkie instrumenty muzyczne, wyposażenie klas oraz biur. Szkołę wsparli też żołnierze z 34. Śląskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Górniki.

W ramach prac termomodernizacyjnych budynki szkolne zostaną ocieplone, wymieniona zostanie też stolarka okienna i drzwiowa. Kapitalny remont przejdą też wnętrza szkoły, gdzie wymieniona zostanie m.in. instalacja elektryczna.

Remont „muzycznej” potrwa do końca czerwca 2019 r.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: arch. OSM

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.