Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 września 2018, Hipolit, Mateusz, Daria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Przegrana z wiceliderem

Data publikacji: 29 stycznia 2014Podopieczni Miroslava Ihnacaka hokeiści TMH Polonia Bytom ulegli wczoraj u siebie wiceliderowi tabeli – Ciarko PBS Bank KH Sanok 0:3. O przegranej niebiesko-czerwonych przesądziła ostatnia tercja spotkania, w której nasi stracili dwie bramki.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla gości. Już w 9. minucie objęli prowadzenie. W drugiej tercji Poloniści byli bliscy wyrównania, jednak krążek po uderzeniu Błażeja Salomona trafił w słupek sanockiej bramki. Trzecia tercja to pokaz gry w wykonaniu gości. Niespełna minutę po wznowieniu gry zespół z Sanoka prowadził 2:0. Siedem minut później trzecią, ostatnią bramkę dla sanoczan zdobył Rafał Dutka.

Po 39 spotkaniach hokeiści Polonii Bytom nadal z 27 punktami zajmują 8. miejsce w tabeli PHL. Już w najbliższy piątek (31 stycznia) o 18.00 podopieczni Miroslava Ihnacaka zagrają u siebie z zespołem JKH GKS Jastrzębie.


Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.