Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 kwietnia 2018, Maria, Marcelina, Marzena

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nowa hala za prawie 3,7 mln zł już otwarta!

To jedna z najważniejszych inwestycji jaka zrealizowana została na kortach Górnika Bytom przy ul. Tarnogórskiej. Dzięki niej nie tylko młodzi zawodnicy i zawodniczki będą mogli trenować w komfortowych warunkach, ale wzrośnie również prestiż bytomskiego tenisa. Dzisiaj, 19 kwietnia uroczyście otwarto nową halę tenisową.

Biegacze uczczą Święto Konstytucji 3 Maja

Coroczne obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Bytomiu nie mogą się obejść bez tradycyjnego biegu ulicami naszego miasta. Bieg Konstytucji to od wielu lat jedna z najważniejszych imprez sportowych w Bytomiu, w której udział biorą biegacze z całego Górnego Ślaska.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Przegrana Szombierek

Przegrana Szombierek Data publikacji: 8 kwietnia 2018Drugą porażkę z rzędu odnowili „Zieloni”. W rozegranym dziś spotkaniu Haiz IV ligi nie dali rady niepokonanej od dziewięciu spotkań Przemszy Siewierz.

Wynik meczu został ustalony już w 9. minucie. Po dużym zamieszaniu w polu karnym Szombierek bramkę po rykoszecie strzelił Niesyta. Pomimo bardzo ambitnej gry i ogromnej waleczności podopiecznych Radosława Osadnika nie udało się gospodarzą odwrócić losów spotkania. Zabrakło dziś przede wszystkim szczęścia. Szombierki Bytom spadły z pozycji lidera i do prowadzącego Ruchu Radzionków tracą dwa punkty.

Najbliższy mecz u siebie zawodnicy z Szombierek rozegrają już za dwa tygodnie. Ich przeciwnikiem będzie MKS Myszków.

Szombierki Bytom 0:1 Przemsza Siewierz

Szombierki Bytom: Fościak – Cieszyński (73. Bomba), Cybul, Rybak, Stefaniak (71. Terbalyan) – Cichecki, Szombierski, Gwiaździński, Zając (60. Morys) – Jarnot, Sawicki (75. Krzykawski).
Przemsza Siewierz: Borecki – Tora, Świerczyński, Kapias, Ząbek – Niesyto (83. Pająk), Pietrycha (75. Tutaj), Fredyk (90+2. Wlaź), Gielza (80. Setlak), Ból - Burczyk.

Galeria zdjęć:Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.