Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Przegrana Szombierek

Przegrana Szombierek Data publikacji: 8 kwietnia 2018Drugą porażkę z rzędu odnowili „Zieloni”. W rozegranym dziś spotkaniu Haiz IV ligi nie dali rady niepokonanej od dziewięciu spotkań Przemszy Siewierz.

Wynik meczu został ustalony już w 9. minucie. Po dużym zamieszaniu w polu karnym Szombierek bramkę po rykoszecie strzelił Niesyta. Pomimo bardzo ambitnej gry i ogromnej waleczności podopiecznych Radosława Osadnika nie udało się gospodarzą odwrócić losów spotkania. Zabrakło dziś przede wszystkim szczęścia. Szombierki Bytom spadły z pozycji lidera i do prowadzącego Ruchu Radzionków tracą dwa punkty.

Najbliższy mecz u siebie zawodnicy z Szombierek rozegrają już za dwa tygodnie. Ich przeciwnikiem będzie MKS Myszków.

Szombierki Bytom 0:1 Przemsza Siewierz

Szombierki Bytom: Fościak – Cieszyński (73. Bomba), Cybul, Rybak, Stefaniak (71. Terbalyan) – Cichecki, Szombierski, Gwiaździński, Zając (60. Morys) – Jarnot, Sawicki (75. Krzykawski).
Przemsza Siewierz: Borecki – Tora, Świerczyński, Kapias, Ząbek – Niesyto (83. Pająk), Pietrycha (75. Tutaj), Fredyk (90+2. Wlaź), Gielza (80. Setlak), Ból - Burczyk.

Galeria zdjęć:Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.