Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2017, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Przegrana Polonistów w sparingu

Data publikacji: 19 stycznia 2014news_pb.jpgPod wodzą nowego trenera Grzegorza Kurdziela piłkarze Polonii Bytom rozegrali wczoraj pierwszy mecz sparingowy. Niebiesko-czerwoni ulegli zespołowi Odry Opole 1:2.

Bramki dla Odry zdobyli: Nakrosieus Donatas w 6. minucie meczu oraz Sebastian Deja w 80. minucie. Honorowe trafienie dla Polonistów zdobył w 16. minucie spotkania z rzutu karnego Jacek Broniewicz.

Na testach w bytomskiej Polonii pojawili się Krystian Furgacz oraz Marcin Leszczyński. Z kolei w rundzie wiosennej w barwach niebiesko-czerwonych nie zobaczmy już Jeana Paulisty oraz Mariusza Sachy. Obaj zawodnicy rozwiązali swoje kontrakty za porozumieniem stron.


Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.