Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Przegrana bytomskich hokeistów

Przegrana bytomskich hokeistów Data publikacji: 4 lutego 2018Na dwie kolejki przed końcem sezonu niebiesko-czerwoni tracą cenne punkty przed własną publiką. Wynikiem 2:5 zakończyło się dzisiejsze spotkanie, w którym poloniści podejmowali Orlika Opole.

Pierwsza tercja rozpoczęła się szczęśliwie dla bytomian. W 7. minucie Tomasz Pastryk przy asyście Łukasza Krzemienia umieścił krążek w bramce przeciwnika. Taki wynik utrzymywał się do końca pierwszej części. Niestety druga tercja należała w większości do gości. W 40. minucie tablica wyników pokazywała 2:4. W trzeciej tercji padła tylko jedna bramka. W ostatniej minucie Milan Baranyk pokonał bramkarza Polonii. Opolanie tym samym potwierdzili swoją przewagę.

Na kolejną walkę o punkty poloniści pojadą do Jastrzębia. Tam, 9 lutego zmierzą się z zawodnikami JKH GKS Jastrzębie.


Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.