Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2018, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ruszył przetarg na przebudowę boiska w Bytomiu - Miechowicach

Kolejny obiekt sportowy w Bytomiu doczeka się gruntownej modernizacji. We wtorek /30 stycznia/ ogłoszono przetarg na przebudowę boiska piłkarskiego KS Silesia w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Dzierżonia. Wartość inwestycji to ponad 4,2 mln zł.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Przegrana bytomskich hokeistów

Przegrana bytomskich hokeistów Data publikacji: 4 lutego 2018Na dwie kolejki przed końcem sezonu niebiesko-czerwoni tracą cenne punkty przed własną publiką. Wynikiem 2:5 zakończyło się dzisiejsze spotkanie, w którym poloniści podejmowali Orlika Opole.

Pierwsza tercja rozpoczęła się szczęśliwie dla bytomian. W 7. minucie Tomasz Pastryk przy asyście Łukasza Krzemienia umieścił krążek w bramce przeciwnika. Taki wynik utrzymywał się do końca pierwszej części. Niestety druga tercja należała w większości do gości. W 40. minucie tablica wyników pokazywała 2:4. W trzeciej tercji padła tylko jedna bramka. W ostatniej minucie Milan Baranyk pokonał bramkarza Polonii. Opolanie tym samym potwierdzili swoją przewagę.

Na kolejną walkę o punkty poloniści pojadą do Jastrzębia. Tam, 9 lutego zmierzą się z zawodnikami JKH GKS Jastrzębie.


Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.