Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 stycznia 2019, Marian, Jan, Antoni

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zaśpiewają dla Igorka

W świąteczno-noworocznym klimacie utrzymany będzie koncert charytatywny, który zaplanowano na 20 stycznia o 18.00 w kościele p.w. Trójcy Świętej przy ul. Kwietniewskiego 1 w Bytomiu.

Przedszkolaki u prezydenta

Przedszkolaki u prezydenta Data publikacji: 19 stycznia 2018Uwielbiają go miliony dzieci na całym świecie. Najbardziej znany amator miodu zamieszkujący Stumilowy Las, czyli Kubuś Puchatek 18 stycznia obchodził swoje święto. Tego dnia urodził się jego twórca, angielski pisarz - Alan Alexander Milne.

Z tej okazji prezydent Damian Bartyla zaprosił do Urzędu Miejskiego dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 im. Kubusia Puchatka. Najmłodsi pytali o codzienne obowiązki służbowe prezydenta, zajrzały do jego gabinetu i opowiedziały o swoich pasjach i podzieliły się wrażeniami z życia przedszkola.

Na koniec maluchy otrzymały drobne upominki.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.