Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zaśpiewają dla Igorka

W świąteczno-noworocznym klimacie utrzymany będzie koncert charytatywny, który zaplanowano na 20 stycznia o 18.00 w kościele p.w. Trójcy Świętej przy ul. Kwietniewskiego 1 w Bytomiu.

Przedszkolaki mają nowy plac zabaw

Przedszkolaki mają nowy plac zabaw Data publikacji: 8 czerwca 2017Dla maluchów z Przedszkola Miejskiego nr 20 przy ul. Brzezińskiej w Rozbarku to był wyjątkowo radosny dzień. Wczoraj /7 czerwca/ otwarto tam nowy plac zabaw. Inwestycje zrealizowano w ramach konkursu „Wymarzony plac zabaw” zorganizowanego przez regionalną stację telewizyjną.

Przypomnijmy, że w lipcu ub. r. placówka brała udział w konkursie ogłoszonym przez Telewizję Silesia w związku z realizowanym przez stację programem Lenizm, na który złożył się cykl audycji poświęconych kreatywnemu spędzaniu wolnego czasu.

Zadaniem dzieci było narysowanie wymarzonego placu zabaw. Następnie prace małych projektantów zostały poddane głosowaniu telewidzów, którzy postawili na rozbarskie przedszkole.

Za prawie 20 tys. złotych powstał tam plac zabaw z uwielbianym przez najmłodszych pociągiem, bujaczkiem, a nawet punktem do zabawy w sklep. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne do użytkowania atesty.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.