Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przedsiębiorcze dzieciaki zapraszają na jarmark

Przedsiębiorcze dzieciaki zapraszają na jarmark Data publikacji: 19 grudnia 2017Chcesz odetchnąć od domowych obowiązków, których bez liku przed świętami? Nie masz jeszcze stroika i innych choinowych cacek? Przyjdź na Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany w środę, 20 grudnia przez Szkołę Podstawową nr 45 w Szombierkach.

W programie świątecznego festynu nie zabraknie kiermaszu ręcznie wykonanych ozdób, stoisk ze świątecznymi wypiekami, a nawet food trucka z gorącą czekoladą. O 17.00 zaplanowano koncert kolęd w wykonaniu uczniów szkoły, a także pokazu tańca z ogniem, który zaprezentuje grupa Nam-Tara.

Festyn uświetnią walki rycerskie Bytomskiego Stowarzyszenia Leo Corde. Impreza rozpocznie przed budynkiem szkoły (ul. Zakątek 20) o 10.00 i potrwa do 20.00.

Z kolei w czwartek, 21 grudnia od 8.00 do 13.00, odbędzie się jarmark „Przedsiębiorcze Dzieciaki”. Uczniowie najmłodszych klas przygotują dla gości stoiska z fantami.


 

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.