Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 października 2017, Urszuli, Celiny, Hilarego

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom. Docelowo znajdzie tu pracę ponad 200 osób. To już kolejny inwestor, który zdecydował się rozpocząć działalność właśnie w Bytomiu.

Przedsiębiorcy spotkali się w Bytomiu

Przedsiębiorcy spotkali się w Bytomiu Data publikacji: 11 lipca 2016Jak pozyskać środki unijne na promocję swoich firm? Na co zwrócić uwagę wypełniając wniosek? Na te i wiele innych pytań odpowiadał przedstawiciel Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości podczas szkolenia zorganizowanego w Bytomiu z myślą o przedsiębiorcach.

Spotkanie poprowadził Piotr Kołodziejczyk przedstawiciel Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Przedsiębiorcy mieli okazję dowiedzieć się więcej o zasadach udzielania wsparcia, prawidłowym wypełnianiu wniosku o dofinansowanie, kosztach kwalifikowalnych oraz dokumentacji wymaganej do podpisania umowy o dofinansowanie.

Przypomnijmy, że jeszcze w tym roku przedsiębiorcy będą mogli starać się o pieniądze ramach Podziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand.PL”, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. To program, który ma pomóc przedsiębiorcom promować innowacyjne produkty zagranicą i umocnić tam wizerunek polskich marek i produktów.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: A. Ostachowicz

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.