Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lipca 2018, Alfred, Wincenty, Wlodzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przedsiębiorcy spotkali się w Bytomiu

Przedsiębiorcy spotkali się w Bytomiu Data publikacji: 11 lipca 2016Jak pozyskać środki unijne na promocję swoich firm? Na co zwrócić uwagę wypełniając wniosek? Na te i wiele innych pytań odpowiadał przedstawiciel Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości podczas szkolenia zorganizowanego w Bytomiu z myślą o przedsiębiorcach.

Spotkanie poprowadził Piotr Kołodziejczyk przedstawiciel Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Przedsiębiorcy mieli okazję dowiedzieć się więcej o zasadach udzielania wsparcia, prawidłowym wypełnianiu wniosku o dofinansowanie, kosztach kwalifikowalnych oraz dokumentacji wymaganej do podpisania umowy o dofinansowanie.

Przypomnijmy, że jeszcze w tym roku przedsiębiorcy będą mogli starać się o pieniądze ramach Podziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand.PL”, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. To program, który ma pomóc przedsiębiorcom promować innowacyjne produkty zagranicą i umocnić tam wizerunek polskich marek i produktów.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: A. Ostachowicz

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.