Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2017, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom. Docelowo znajdzie tu pracę ponad 200 osób. To już kolejny inwestor, który zdecydował się rozpocząć działalność właśnie w Bytomiu.

Przedłużenie naboru do projektu (Nie)pełnosprawni w swojej firmie

Przedłużenie naboru do projektu (Nie)pełnosprawni w swojej firmie Data publikacji: 17 lutego 2017Do 22 lutego przedłużono nabór uczestników i uczestniczek do projektu„(Nie)pełnosprawni w swojej firmie” realizowany przez Górnośląską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

W projekcie mogą wziąć udział osoby spełniające łącznie wszystkie warunki:

- osoby z niepełnosprawnościami,
-  po 30 roku życia,
-  bezrobotne lub nieaktywne zawodowo,
- zamieszkujące na terenie województwa śląskiego,
- zamierzające założyć własną działalność gospodarczą, ale nie prowadziły działalności gospodarczej w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu.

Do projektu zostaną zakwalifikowane 32 osoby: 16 kobiet i 16 mężczyzn. Regulamin rekrutacji wraz z załącznikami jest dostępny w Biurze Projektu i siedzibie Beneficjenta w Gliwicach, w Punkcie Informacyjnym Partnera w Bielsku-Białej, a także na: www.gapr.pl oraz www.teatrgrodzki.pl.

Projekt jest realizowany w ramach Poddziałania 7.3.3. Promocja samozatrudnienia Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 i jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Autor: AK
Zdjęcia: www.gapr.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.