Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2018, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przedłużenie naboru do projektu (Nie)pełnosprawni w swojej firmie

Przedłużenie naboru do projektu (Nie)pełnosprawni w swojej firmie Data publikacji: 17 lutego 2017Do 22 lutego przedłużono nabór uczestników i uczestniczek do projektu„(Nie)pełnosprawni w swojej firmie” realizowany przez Górnośląską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

W projekcie mogą wziąć udział osoby spełniające łącznie wszystkie warunki:

- osoby z niepełnosprawnościami,
-  po 30 roku życia,
-  bezrobotne lub nieaktywne zawodowo,
- zamieszkujące na terenie województwa śląskiego,
- zamierzające założyć własną działalność gospodarczą, ale nie prowadziły działalności gospodarczej w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu.

Do projektu zostaną zakwalifikowane 32 osoby: 16 kobiet i 16 mężczyzn. Regulamin rekrutacji wraz z załącznikami jest dostępny w Biurze Projektu i siedzibie Beneficjenta w Gliwicach, w Punkcie Informacyjnym Partnera w Bielsku-Białej, a także na: www.gapr.pl oraz www.teatrgrodzki.pl.

Projekt jest realizowany w ramach Poddziałania 7.3.3. Promocja samozatrudnienia Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 i jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Autor: AK
Zdjęcia: www.gapr.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.